Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretővel(munkatárs) való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel(munkatárs) való szakítás után új munkahely?

Figyelt kérdés

Évekig szeretője voltam egy férfinek.nem azért mert egy ilyen fajta no vagyok,hanem mert sajnos így alakult,és mert a világon mindennél jobban szerettem.nem vagyok büszke tetteimre,de nem is ez a lényeg, hogy hogy juthatnak el idáig a dolgok.egyszeruen csak nem tudok dönteni,hogy keressek e miatta új munkát,mivel magát a munkát szeretem,a közösségel szinte mindenkivel baráti viszonyban vagyunk,és a fizetés sem rossz, ráadásul nincs egy nagy végzettségem,úgyhogy örülök hogy ott vagyok,ahol vagyok.ez az egyetlen egy nagy probléma,hogy a szeretomnek most lesz az eskuvoje,és így már nem vagyok képes ránézni sem,és ,,szakitottunk,,is.szerencsere nem egy irodában vagyunk,de így is látjuk egymást midnen nap .

Szerintetek van más kiút a szenvedesbol,vagy nincs más megoldás csak egy új munkahely?ér ennyi kockázatot az egész főleg így a koronavirus hatása alatt,amikor annyian elvesztették az állásukat? :(

Kérlek irjatok le minden véleményt, köszi



2020. máj. 23. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Új munka
Maradni a jelenlegi helyen
39 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Maradj! És nyelj!


Komolyan, ti miért nem értitek meg, hogy munkahelyen nem ismerkedünk kollégával???

2020. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha 6 évig szingli lettel volna,és epp a munkahelyeden akadsz valakire,aki végre ennyi idő után megfog,akkor te sem tettél volna le róla, csak azert mert a munkahelyeden van.es foleg nem a húszas éveid elején
2020. máj. 23. 19:34
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
#1: És te miért nem érted meg, hogy ez baromság? Csak azért eldobni a boldogságot, mert épp egy helyen dolgoztok?
2020. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Maradj csak, lehet ő megy nemsokára.
2020. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Maradj. Lefogadom nemsokára azt hallgatod majd, hogy milyen rossz a házassága, jön a gyerek, azzal megromlik minden blabla. Neked meg lesz majd idővel más. Hidd el, olyan mondja, aki ezeken átment:D
2020. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a munkahelyen ismerkedéssel van gond, akár boldogok is lehetnének ha a kérdező nem másodikként, szeretői státuszban lenne.



Az a baj,hogy mivel mindennap találkoznak a munkahelyen csak gyötrődni fog ha ennyire szereti. Nem fog tudni odafigyelni a munkára, és csdak szenved attól,hogy a másik fél boldog, esetleg majd gyereket várnak. Vagy másik verzió: visszaáll a régi helyzet és marad szeretőként.


Nem tudom,hogy Budapesten, vagy esetleg más városban dolgoztok/éltek?Ha van lehetőséged én másik munkahelyet keresnék. Csak akkor váltanék ha megvan a másik hely,de keresnék és mennék.

2020. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A gyerekuk már van egy,az is egy nagy trauma volt számomra,de ott kibeszelte magát a véletlenre.akkor is megpróbáltuk külön,de nem jött össze.de most hogy képes meghazasodni,már undort érzek iránta
2020. máj. 23. 19:54
 8/17 A kérdező kommentje:
Budapesten élek igen,de ahogy írtam a jelenlegi munkámat is csak a szerencsének köszönhetem,mivel nincs nagy kepesitesem
2020. máj. 23. 19:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire nincs nagy képesítésed valami munkát csak találnál Budapesten!

Tehát ha jól értem..az nem zavart amíg gyereke volt "csak", viszont most, hogy feleségül veszi a gyerekei anyját az már zavar.Menj már, ne sajnál,d ezt a pasit, végig az orrodnál fogva vezetett és kihasznált!Erre fókuszálj! Különben megmaradsz örök szeretőnek...

2020. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
És HA találsz új helyet, így a vírus után, akkor onnan is kilépsz, ha majd kidob az a kanid, aki ott is felrakott az asztalra?
2020. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!