Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi az esélye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok a srác 25 éves, ismerkedünk,találkozgatunk egymással de persze nem sok ideje.

Bejövök neki,azt mondja jól érzi magát velem, folyton fogja a kezem, ölelget, puszilgat de még nincs úgy konkrétan kimondva hogy együtt vagyunk.

Szerintetek mennyi idő kell neki, hogy belémszeressen vagy egyáltalán megtud-e szeretni?



2020. máj. 24. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Folyton fogja a kezed. Biztos hogy odavan érted.

Mit számít ki van-e mondva?

És talán csak nem meri kimondani.

2020. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó nyilván nem olyan fontos hogy kimondja de azért nyilván jól esne és megnyugtatóbb volna nekem is
2020. máj. 24. 23:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kézenfogva jártok, akkor együtt vagytok. És a többi is azt támasztja alá. Ne parázz ezen.
2020. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem mondja ki,hogy szeret ?
2020. máj. 24. 23:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Passz. Ez nem kiszámítható. Ha az lenne, akkor nem is lenne izgalmas.
2020. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jajj, ezt még az alap kérdésre írtam, úgy értelmezd!
2020. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor ne is reménykédjek?
2020. máj. 24. 23:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Mennyi az a nem sok idő? Várhatsz pár hetet, hogy alakul

Vagy kerdezd meg mit akar toled most epp mi van koztetek?

2020. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En 1 honapig voltam igy egy sraccal, aki azota a baratom de o is sokaig nem mondta ki. Viszont egyik filmnezes kozben kijelentette, hogy a baratnojenek tekint es beszeretne mutatni a csaladjanak, baratainak. Teljesen varatlanul ert. Szerintem varj vele, en se tudtam volna neki kimondani hogy szeretem, sokat csalodtam es ido kellett hogy megszeressem. Mi is 1 honapig setaltunk igy mint ti, puszilgatott, olelgetett.. es egyszercsak megerett benne is ez a dolog! :)
2020. máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után szerintem meg az ember nem érez szerelmet,jóformán nem is ismeritek egymást. Fogja a kezedet,mert szimpatikus vagy neki és szépnek tart,és a barátnőjekent tekint rad. Ennyi idő után meg nem lenne komoly,ha máris az sz betűs szóval jönne,ahhoz jobban kellene ismernetek egymást.
2020. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!