Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miként vélekedtek a hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként vélekedtek a hasonló helyzetekről?

Figyelt kérdés
Van két férfi, akiknek tetszem. A dolog szépsége az, hogy ők legjobb barátok. Én úgy tudom, hogy ilyen esetben a nő tabunak számít. Feltételezem a barátság többet ér, mint egy nő. Na most... Az egyik próbálkozik finoman nálam, a másikon kicsit ácsingózást vélek felfedezni. Tisztes távolságból adja tudtomra, hogy lehetne valami... Évek óta megy ez. Benne vagyok egy kapcsolatban. A történet szempontjából lényegtelen, hogy nem vagyok benne boldog... De gondolom közre játszik ez is, hogy nem lép egyik sem. A szerény srácnak azóta sincs senkije, a nagyszájú macsósnak sorozatban van ez az, most éppen szabad. Ha ilyen történik meg veletek, hogy ugyanaz tetszik, miként cselekedtek? Ilyenkor valóban tabu? Vagy megbeszélitek ki legyen, aki rámehet? Hozzáteszem mindkettő potenciális jelölt számomra, de egyelőre kapcsolatban élve nem gondolkodom semmiben. Viszont ez érdekelne.

2020. máj. 25. 02:07
 1/6 Savlekotő ***** válasza:
77%

Ha nem vagy boldog lépj ki de ne két szerencsétlennel növeld az egódat. Potenciális jelöltek,miközben valakivel vagy,mondjuk sokat nem jelent ma egy párkapcsolat nektek nemtől független csak használjátok egymást sok esetben. Le kéne zárni a mostanit,nem az utódot keresni meg flörtikézni,meg azt lesni hogy hová repülj tovább. Indázni kiábrándító.

70F

2020. máj. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemtom, de engem frusztralna, ha tudnam, hogy a parom legjobb baratjanak ennyire nyiltan bejovok. Nyilvan ha utolag derulne ki, akkor nincs mit tenni, de ha ket barat “nyomulna” ram, akkor lehet, hogy inkabb egy harmadikat keresnek, plane, hogy egyik sem izgat teged annyira, hogy egyertelmuen valasztani tudj.
2020. máj. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként csak annyit tudok mondani neked, hogy szerintem párkapcsolatban (akár boldogban, akár boldogtalanban) élő nőnél már a nyílt kezdeményezés is etikátlan, függetlenül attól, hogy milyen barátságok vannak még a háttérben. Jelezni lehet a tetszést, de ez a maximum. Kezdeményezni csak független nőnél korrekt dolog. Úgy tűnik, a szóban forgó két férfi is így látja. Ennélfogva a jelenlegi patthelyzet mindenképpen fennmarad addig, amíg ki nem lépsz a jelenlegi kapcsolatodból. De természetesen ha kilépsz, akkor sem biztos, hogy utána bármelyikük kapcsolatot fog kezdeményezni, hiszen egy férfinak tetszhet egy nő anélkül is, hogy feltétlenül szeretne komoly kapcsolatot vele.
2020. máj. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nincs tabu, győzzön a jobbik. Azért nem lépnek, mert foglalt vagy.
2020. máj. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért foglalkoztat téged ez a két férfi, mert az egódat növeled, azzal a tudattal, hogy tetszel nekik.. de emögött nincs valódi érzés, vagy igazi tetszés.. inkább te is kalandoznál, elszórakoznál velük, illetve ōk veled.

Nem igazán értem a dilemmád, tulajdonképpen eldobnál egy komolyabb kapcsolatot, hogy kalandozhass, ez lenne a cél? Vagy micsoda? Mert nem úgy néz ki a helyzet, hogy ebbōl egy komolyabb kapcsolat lenne.

Ha nem vagy boldog a jelenlegi kapcsolatodban, akkor ki lehet lépni belōle, és boldog szingli létben élni, függetlenül attól, hogy akar-e más férfi vagy sem.

2020. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudsz dönteni az a baj, rajtad múlik, de amíg együtt vagy valakivel, ne várd, hogy kezdeményez a másik kettő, nem beszélve arról, hogy te nem tudod mit válassz, először el kell hagynod a jelenlegi párod. Ha ezt nem akarod, akkor nem lesz semmi változás.
2020. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!