Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok, ki mivel szokta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ki mivel szokta meglepni a párját csak úgy?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 16:08
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem nagyon szoktuk egymást meglepni csak úgy. Általában ha egyikőnk elmegy bevásárolni, hozunk a másik kedvenc nasijából vagy ilyesmi, de kb. ennyi.
2020. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sütivel, valami finom étellel, egy komplett piknikkel, borral, csokival. Tőle kaptam már kávékulonlegesseget, egy pici kávéfőzőt, mécsestartot, illatgyertyat, saját törülközőt a lakásába, bon-bont, bögrét.
2020. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig meglepjük egymást. Rühelltem, mikor az előző kapcsolatomban csak akkor kaptam valamit, amikor nagyon muszáj volt és mikor adtam, hülyén nézett rám exem.


Szoktam kapni kicsi marcipános csokit, fehérjeszeletet, rózsát, néha kis üzeneteket postiten, néha csinál reggelit a párom tejszínhabos kávéval, van, hogy elém jön a munkahelyemre vagy bevásárol helyettem.


Én is szoktam csokit venni, gumicukrot, van, amikor meglepem azzal is, hogy kicsit csinosabban tálalom az ételeket vagy elmosogatok helyette, mikor nem itthon dolgoztunk, én is raktam kis cetliket a kaja mellé, amit csomagoltam neki, ilyesmi.


Meg ami ilyen közös szokás, hogy ha a másik kettesben hagyja velük a mobilját, telefotózzuk idióta szelfikkel :D

2020. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg az ebay a halálom. Ha egyszer oda felmegyek, akkor biztos, hogy rendelek neki is valami hülyeséget.
2020. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjerúd, méz, darált hús, Pronto, cipőtalp betét.
2020. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki megy boltba, az szinte mindig hoz a másiknak valamit amiről eszébe jut a másik, hogy jajj ezt de szereti..pl. csoki, süti, nasi, bármi új ízesítésű dolog (üdítő, energiaital, Rudi) amiről tudjuk, hogy a másik megkóstolná, egy meglepi borozás vacsi közben/után. Volt hogy elemet hozott a távirányítóba, mert látta kezdek küzdeni vele. 😂 (de eszébe jutottam)

Leginkább ilyesmi apróságok. Ritkábban könyv póló cipő táska és hasonlók amit kinézett már a másik, de sajnálja rá a pénzt.

Mivel menetközben időnként nagyobb dolgokkal is meglepjük egymást, így szülinap karácsony és hasonló alkalmakra külön nem kezdünk el ajándékozni, olyankor inkább összedobjuk a pénzt és csinálunk magunknak egy hosszú hétvégét valamikor amit csak kettesben tudunk tölteni.

2020. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a 6-os. Kis apróságokkal, amikről tudjuk, örülni fog neki a másik. Pl engem nem hoz lázba a szálas vagy egy csokor virág, de imádok kint ültetni és telepakolni a teraszt virágokkal. Barátom hazahozott több kaspó különleges színű virágot. Azt hittem, kiugrok a bőrömből. És ez természetesen oda-vissza megy, igyekszünk a másikat boldoggá tenni.
2020. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7es vagyok

Elfelejtettem írni, hogy a karácsonyt, névnapot, szülinapot nem nagy ajándékokkal ünnepeljük, hanem élményekkel. Kettesben kint sütögetünk például vagy elmegyünk túrázni. Ezeket a programokat mindketten élvezzük.

2020. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előbb megyek haza a vártnàl...
2020. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!