Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelemre/kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelemre/kapcsolatra való emlékezés megesik gyakran,ha igen milyen módon-sűrűn?!?milyen emlékek fűznek hozzá?!?

Figyelt kérdés

Füzfa partján álmodtam máma nem voltam árva nem voltam árva

Felébresztett pár reggeli jelenség de mégsem volt sem ellenség sem feketeég

Vigyáztam magamra s jött az ébrenlét

De a szerelemre partja kinja hídja ébresztgetett és én Csak emkékeztem emlékeztem

tiszta volt a köd s alattam a föld hosszú évekkel ezelőtti börtönöm...

Te szeress Te betakarsz mint ködmönöm hószállingózás s ördögök

Szerelmem rózsám s illatja szemben egésznap orromban s nem feledtem.

Csókod éledező érchegység benne volt a mindenség,a nem feledtem partja-de szállok vissza a pillanatba az átlagba s a köztudatba

(Csúnyarím....nyalat s feledtetted velem a csúnya-nyarat)


2020. máj. 26. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A férjem az első szerelmem, gyakran gondolok rá. 🤣 A versikét nem értem.
2020. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
talán jobb is.....maradj örökre kincs vki kincse-s úgy maradsz felbecsülhetetlen!
2020. máj. 26. 11:04
 3/14 A kérdező kommentje:
-javítva nem feledés parja-talán más értékeli e pár sort(ami nem nadrág-és nem tranzakció)
2020. máj. 26. 11:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden nap, amikor reggel felkelek és az ő arcát látom meg először.
2020. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ez csodás!utolsó
2020. máj. 26. 11:13
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Csak akkor gondolok rá, ha valami eszembe juttatja- pl egy ilyen kérdés, vagy facebookon meglátok egy közös ismerős által feltöltött esküvői fotót, amin rajta van vagy hasonló. Hangulattól függően ennyiben marad, vagy ha épp olyanom van, megnézem, mi történt vele azóta kíváncsiságból, de sosem foglalkozok vele pár percnél tovább.

Nekem szerencsére nem az első szerelmem/kapcsolatom lett az utolsó, szóval nálam annyira nem játszik a minden nap gondolok rá dolog :D

2020. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Értem Köszönöm a válaszokat

Akkor kesergek magamra

Régi megcsalatva a csalitban.

2020. máj. 26. 12:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Az első pár kapcsolatomban nem voltam szerelmes (még ha azt hittem, hogy a másodikban voltam is). Az első igazi szerelmet töröltem magamból, szinte soha nem gondolok rá.
2020. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kizárólag akkor jut eszembe, ha valaki felhozza témaként, magamtól soha. 15 évvel szakítás után ez nem meglepő, nem volt túl nagy nyoma az életemben, annál csak jobb kapcsolataim és nagyobb szerelmeim voltak később.
2020. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Rád Gondolok-állok egy(rozsdás)bárpultnál a szív nyikorog Budapest sorbanáll"-kezd igaz s aktuális lenni....

Baby Gabi vagy Baby sisters örök klasszikusa!

2020. máj. 26. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!