Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szemezésnél különleges érzésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezésnél különleges érzésben volt már részetek?

Figyelt kérdés

Oké, lehet, hogy túlgondolom, nem tehetek róla, ilyen vagyok. :D


A lényeg, hogy volt már részem ilyen szemezgetésekben (már ha ilyen pár másodperces szemkontaktusokat annak lehet nevezni...).

De van egy eset, amit nem tudok kiverni a fejemből. Egyetemen történt, hónapokkal ezelőtt, de olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy azóta sem tudom elfelejteni.

Talán szemezésnek sem lehet nevezni, részemről csak véletlen találkozott a tekintetünk, de amint észrevettem, hogy néz, nem akartam elkapni a tekintetemet, mint máskor. Hirtelen nyugodtság árasztott el, mintha a vesémbe látna. Mint amikor már nincs rejtegetni valód, mert úgyis mindent tud rólam.


Lehet mondani, hogy túl sokat gondolok bele és csak az én képzeletem szülemenye, de ennyire? Van, amikor teljesen random időben jut eszembe a szituáció. Vagy csak azért vagyok ennyire kíváncsi, mert nem lett a dologból semmi? Persze, nem ismerem őt és lehet, hogy tök más, mint amit elképzelek, de akkor is. Hogy tud egy ismeretlen ember ennyire nagy hatással lenni rám?



2020. máj. 26. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kvázi megigézett. Ez még nem garancia semmire. Ettől még nem biztos, hogy összepasszol a személyiségetek, csak volt egy kis összevillanás.

Aztán az is lehet, hogy csak te érezted, ő nem, de sanszos, hogy inkább mind ketten éreztetek valamit. Ez lehet valaminek a kezdete, de záloga, biztosítéka nem.


Amúgy ez a pillantás és pillanat még gázabb, ha valamelyiknek, vagy mindkettőnek már van házastársa. Pedig elő szokott fordulni egy életben néhányszor.

2020. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt kettő ilyen. Az egyik fiú egyértelműen nagyon vonzott azért éltem meg nagy dolognak a szemezést.

De egy másiknál nem volt túl egyértelmű, hogy valaha is tetszhetne nekem, de ahogy néztük egymást mégis bevillant valami érdekes érzés. Azóta is tetszik, de nem ismerjük egymást.

2020. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanez megtörtént velem, én sem tudom hova tenni.
2020. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most legutóbb jártam így hétvégén. Ahogy megláttam, tetszett. Másnap buliban a társaságban szemben álltunk egymással. Néztem rá, s feltűnt hogy nem csak úgy néz, hogy csak éppen rám néz. Elvettem a tekintetem, aztán megint ránéztem, látom néz és nem csak úgy. Aztán kacsintott is. Na akkor aztán vettem a lapot, hogy bizony úgy néz. Amikor kettesben maradtunk, lesokkolt. Megkérdezte miért nézek úgy rá? Annyira csillogó tekintettel. Kész végem lett. Méghozzá azért mert nem vagyok egyedülálló és még senki nem szegezte nekem ennyire konkrétan a kérdést soha a büdös életbe. Én szerintem legtöbbször lehet le sem vágták a dolgot vagy én nem néztem úgy sosem tényleg mint most. ??? Hát hebegtem habogtam... mit is mondjak má. Nyilván levágta, hogy tetszik de most mit mondjak miért néztem? De most sokszor eszembe van azóta, pedig nem kéne. Nem szabadna. Ő benne lett volna dolgokban, de mondtam hogy én nem teszek olyat... Próbáltam elütni a dolgot. De szerintem látta a nagy zavart.... A bonyodalom sem hiányzik, nem is gondoltam hogy ő észre vesz mint nőt. Legtöbbször amúgy sem tetszettem annak aki nekem tetszett. Nem tértem észhez azóta sem, de ez így nem jó.
2021. júl. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!