Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerüljek közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb hozzá érzelmi intimitás szinten?

Figyelt kérdés

2 hónapja randizunk, már bemutattuk egymást pár barátnak, lefeküdtünk meg minden, de úgy érzem nem beszélgetünk semmiről. Én nagyon lelkizős vagyok és ő is érzékenyebb alkat, de mihelyt valamit felhozok azt a visszajelzést adja, hogy ez jól esik neki (ha pl azt mondom h rég éreztem magam anynira jól valakivel) és visszamondja, ha valami múltbeli számomra fontos lelki dolgot hozok fel, akkor nem arról beszélünk hogy ez nekemm h esett hanem rögtön azt mondja ,,igen ilyen nekem is volt, tudom milyen etc és elmondja az ő sztoriját." Nem tudom, ez ilyen kell legyen?

Ja és úgy érzem nem kérdez. Elmond gyerekkori történeteket, hogy mit szeretett etc. Ha kérdezek valamit, h pl amúgy milyen érzés volt a városban felnőni akkor nem kérdez vissza h nekem milyen volt erdélyben.

Kicsit kezdem megunni de lehetet telhetetlen vagyok... 21L és 28F



2020. máj. 26. 19:55
 1/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy amúgy sokat bsszélünk, hétköznapi dolgokról pl közös hobbink a főzés és a zene, meg h miket tervezünk együtt, de leginkább viccelődni szoktunk 80%ban abból is a legtöbb erotikus
2020. máj. 26. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak jelezd neki, hogy bár nagyon örülsz neki, hogy megnyílik neked és elmesél ilyeneket, de örülnél ha ő is érdeklőde felőled.

Ennyi, ha normális a srác akkor észbe kap és innentől odafigyel rád is.

2020. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ezt magától kéne,nem?
2020. máj. 26. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De, úgy lenne a normális, de azért adj neki egy esélyt, hátha. Lehet korábban nem volt ilyen lelkizősebb kapcsolata és csak azért nem tudja hirtelen jól kezelni. Vagy szimplán olyan, aki folyton magával van elfoglalva.
2020. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb ember első sorban magával foglalkozik. vezesd rá, hogy kicsit több érdeklődésre, figyelemre vágysz, de jobb, ha ezt nem számonkérésként, reklamációként adod elő, pláne nem vádaskodva, hanem megpróbálod megértetni vele, hogy mit várnál, miből érezéd, hogy érdeklődik.
2020. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"de ezt magától kéne, nem?"


ha neki nem jön magától, ami szerinted magától kéne jöjjön, akkor a következő lehetőségeid vannak:

-segítesz neki változni és ettől neked is jobb lesz, meg neki is.

-semmi nem változik, minden marad a régiben, mert ő magától nem válozik, te meg nem segítesz neki változni, hogy neked jobb legyen vele és ettől neki is jobb legyen veled, de elfogadod, hogy ez van, tulajdonképpen így is jó neked, le tudsz mondani róla, hogy jobb legyen.

-szakítasz vele, mert ő magától nem változik, te meg nem segítesz neki változni és neked így nem jó.


mivel te érzed problémának, neki fel sem tűnik, a tiéd a döntés, hogy te mit kezdesz a helyzettel - ő csak azután tud bármit tenni, ha tudomására jut, hogy neked mivel van gondod. ebben pedig sokat segít, ha támpontot is adsz neki, hogyan tud változtatni rajta.

2020. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!