Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 15ezerért ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 15ezerért ajándék 1 hónap együttlét után sok?

Figyelt kérdés
Van egy dolog aminek barátnőm nagyon örülne, belsős poén meg ilyenek, 15k-ba kerül. Tanuló vagyok, de most dolgoztam, most éppen meg tudom engedni magamnak, csak nem akarom őt se kellemetlen helyzetbe hozni. Szerintetek sok? (ja szülinapról lenne szó)

2020. máj. 27. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit megengedhetek magamnak, nem sok nekem.
2020. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha tényleg komoly a dolog, meg úgy érzed jó ötlet lenne, nem sok :) Biztos örülni fog a meglepinek, pláne ha köze van valami belsős poénhou, amit csak ti értetek!
2020. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha szerinted megérdemli...

Én egy hónap után vettem 15 ezres zippót az exemnek szülinapjára, 5 hónap után mentünk szét mert félredugott. :D

2020. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szívből jön és úgy érzed, örömet okoz és nem hozod zavarba vele, akkor szerintem nyugodtan adhatsz ekkora ajándékot a barátnődnek. Manapság már egy jobb minőségű női ruha is simán kerülhet ennyibe. De természetesen ez az ajándékozottól is függ: van, aki nem szeret nagyobb ajándékot elfogadni - ezt sajnos neked kell érezned, erről nehéz látatlanban tanácsot adni.
2020. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom,hogy egy hónap után, mivel tanuló vagy még, vehetnél olcsóbb ajándékot is aminek ugyanúgy örülne mint ennek az értékesebbnek.

Manapság ez nem annyira nagy összeg. De ahhoz képest,hogy tanulsz, és most ugyan dolgozol, ahhoz képest már nagyobb.És fölösleges is, sőt, bárhogy alakulhat a kapcsolat.

Ha tovább együtt maradtok majd megleped a későbbiekben.

2020. máj. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen
2020. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, sok. Mondjuk lenyűgöző a nagylelkűséged, tegnap panaszkodott itt egy 29 éves férfi, aki éjt nappallá téve dolgozik, hogy a barátnője 15 ezer forintos ruhát akar és azt sokallja. Hozzá teszem, neki is igaza volt, mert nem egy drága ruha az, amire szükség van váláság idején. De! Nagyon kedves vagy és önzetlen hogy ez így felmerült benned. Viszont a kapcsolat még nagyon friss, mi lesz ha szakítotok pár hónap múlva? Szerintem valami apróságot vegyél neki elsőre, és ha már együtt vagytok régóta, akkor ajándékozd meg olyannal ami drágább. Már csak azért is, mert ő ezt neked nem fogja tudni viszonozni.
2020. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mióta ismered. Oké, hogy 1 hónapja vagytok együtt, de mikor ismerkedtetek meg, mennyire kovácsolódtatok össze? Ha például 1-2 évig a legjobb barátod volt, most meg összejöttetek, akkor nincs gond vele.


Más esetben meg későbbi alkalomra tartogatnám.

2020. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!