Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek voltál a szerelme? (Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek voltál a szerelme? (Ha voltál, csak úgy nem engedi feltenni.)

Figyelt kérdés
Tudom óvodás kérdés, de azért még érdekel. Szóval nekem többször volt "plátói" szerelmem,mint nem.(Igen, valószínűleg defektes vagyok, de ez most nem tartozik a kérdéshez.) Azon gondolkodtam, hogy én viszont fordítva nem nagyon tudok ilyenről. Most elsősorban nem olyanokra gondolok, akik meg akartak fektetni, vagy tetszettem neki, és megpróbált velem kapcsolatba is lépni, (esetleg létre is jött a kapcsolat.) Inkább az érdekel, amit itt az oldalon is olvasok.Pl.: Szerelmes vagyok egy kollégámba, de barátnője van...stb. Szóval volt-e olyan ember az életedben, aki szerelmes volt beléd? Nem szeretett/tetszettél/kívánt, hanem szerelmes volt. Ha volt, légyszi írd is le, ami nem titok, meg azt is, hogy férfi vagy nő vagy!

2020. máj. 27. 19:16
A kérdező szavazást indított:
A páromnak voltam/vagyok
Voltam, tudtam is róla, mert megmondta
Szerintem voltam, úgy láttam rajta, de nem mondta
Voltam, de csak később tudtam meg, amikor már nem volt szerelmes belém
Nem tudok róla, hogy lett volna ilyen
77 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

A főnököm fiatal feleségének.


De jobbnak láttuk ha inkább tudomást sem veszünk a másikról mert golyóval a fejemben végzem.

2020. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem volt és nincs is ilyen. Elképzelhetetlen, hogy bármelyik férfi szerelmes legyen belém, nem ütöm meg azt a szintet, amit a sok szépséges, szexi, intelligens, vicces, kedves nőtársam, akikért odáig vannak, és akik miatt totál ki tudnak készülni... Én levegő vagyok, de sajnos nem abban az értelemben, hogy a létezéshez elengedhetetlenül szükséges...
2020. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Kettő ilyen jut eszembe, az egyik elmondta (addigra már tudtam róla, mert a közös barátunk elmondta nekem), a másik kb 2 évvel azután vallotta be, hogy elmúlt. Tágabb baráti társaságban volt mindkettő. 30N
2020. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen, sajnálom a srácot, meg a most már feleségét is, mert tudom, hogy azóta is szerelmes belém (barátok mesélték, hogy többször mondta nekik).
2020. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek.
2020. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, a párom unokatestvére szerelmes lett belém. Elmondta, de nyilván nem lett semmi.
2020. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen volt, de nem tudtam viszonozni. Valahol sajnálom, mert tudom milyen ramaty érzés.
2020. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Persze, több nő is volt belém szerelmes, többségükkel jártam is. 1 óvodás csaj volt, akit hanyagoltam, mert idegesített akkoriban, általános iskolában meg a lány apja és az én apám voltak kollégák, az ő munkahelyük szervezett nyári tábort nekünk, gyerekeiknek. Ott belém zúgott, de idegesítő volt, pattintottam. Viszont ugyanebben a táborban összejöttem egy csinos lánnyal, akkor voltam 11-12, ő 13 körül. 😂 Smaci ment a tábor búcsúestjén meg lassúztunk ezerrel. Istenem, de szép idők voltak, csomó eseménnyel. A mai idők már mások. Nincs meg az emberekben az az ártatlan hozzáállás egymáshoz, mint akkor, gyerekkorunkban. Aztán középsuli valahogy kimaradt, 1-2 próbálkozás volt, de említésre sem méltó. Az egyetem hozta meg az áttörést, 20 évesen lett az első, komoly kapcsolatom, egy akkor 25 éves egyetemista nővel. Aztán még volt pár, nem túl sok barátnő és nagyobb kihagyásokkal.
2020. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Az legjobb barátom, bevallotta nekem hogy reménytelenül szerelmes belém (akkor már évek óta jóban voltunk). Én ezt nem tudtam viszonozni. Szörnyű érzés volt, hát még neki...

Utána megélt a barátságunk egy kemény időszakot, majdnem meg is szakítottuk a kapcsolatot egymással, de 1-2 év alatt normalizálódott a helyzet.

Én vagyok a nő.

2020. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt ilyen.
2020. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!