Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minél jobban akarok párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél jobban akarok párkapcsolatot annál jobban nem jön össze?

Figyelt kérdés
Nekem ez a tapasztalatom. Nektek mi a tapasztalat?
2020. máj. 27. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Van benne igazság. Elkeseredetten görcsösen nem lehet. Egyszeeűen ez nem vonzó.


Viszont az, hogy eljárogatsz emberek közé, kezdeményezel, beszélgetsz társkeresőkön, stb... az inkább növeli az esélyeket, hogy találj valakit

2020. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez így van. Minél jobban szorongatod a halat a kezedben, annál jobban csúszik kifele. Ha elengeded, előbb bejön az életedbe. Közhely, de igaz.
2020. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Leila is megmondta: minél erősebben szorítja össze a markát, annál többen csúsznak ki az ujjai közül.


Persze ezután felrobbantották az alderánt... 😀

2020. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az a tapasztalatom, hogy qrvára mindegy: így sem, úgy sem jön össze. Volt mindenféle időszakom az elmúlt 6 évben. Görcsösen akarós-keresős, simán csak szenvedős, az egész témát elengedős-mással foglalkozós, az egyedüllétnek még kifejezetten örülős is. Semmi nem múlt ezen, ugyanúgy nem kellettem. Most sem azért nem kellek továbbra sem, mert épp megint szenvedős fázis van.
2020. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Világ életemben fontos volt nekem hogy párt találjak magamnak mert én párkapcsolat centrikus vagyok és elég nagy a szeretet igényem. Sosem jött össze, aztán mikor feladtam és nem is próbálkoztam akkor találkoztam életem első barátnőjével
2020. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik verzió sem működött soha.


Az sem amikor akartam


Az sem amikor a munkámmal a pénzügyi jövőmmel voltam elfoglalva


Az sem amikor letettem róla, az sem amikor nem görcsöltem rá


Szóval ez egy rakás bla bla

2020. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez így igaz
2020. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez szerintem egy kicsit félreértelmezés.

Ugyan nem jó az, ha hajtod és mindenáron akarsz valakit, ez taszítóan hat a nőknél, el kell lazulni, de attól még társat kereshetsz. Ne legyél merev, az anyagi és a tárgyi feltételek meg nem mindenkinél és nem feltétlenül számítanak.

2020. máj. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nagy mértékben számít a szerencse. Görcsölni valóban jem jó, de nagyon számít, hogy az ember jó időben legyen jó helyen. Tudok olyat, a nő hátulról belement kocsijával egy előtte haladó fickóba. A helyszinen még ment az anyázás, másnap találkoztak a papírok miatt,és egymásba szerettek. Rengeteg múlik a véletlenen, és a szerencsén.
2020. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Vajon tényleg véletlenek lennének?🤔
2020. jún. 3. 00:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!