Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha így állunk, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így állunk, miért nem mondta még soha hogy szeret?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Középsulis korunk óta barátok vagyunk. Idén lesz az 5. éve. Ő szólított meg és hívott oda magához kémiaórán hogy számoljak vele. Onnantól kezdve a mindennapjaim részévé vált, nevettünk, sokat lógtunk együtt. Egyszer valaki azt mondta rám; hogy csúnya vagyok, de ő azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele. Ha valami vicces dolog történik, akkor ő mindig rám néz. Ha valami nehéz vizsgám volt, akkor mindig jött megkérdezni hogy na hogy sikerült és hogy a fejét teszi rá hogy úgyis átmegyek. Amikor izgultam előtte, mindig megnyugtatott és kiállt mellettem. Szalagavatón le sem vette rólam a szemét, pedig nem is együtt táncoltunk. Írt nekem egyik karácsonyra verset is, amiben nem tudom hogy csak a rímek miatt írta-e,de beelírta hogy művelt vagyok, aranyos és szép. Fejből tudta hogy a neten hol található rólam kép. A YouTube-on is lájkolt olyan videókat amiken szerepelek. Volt, hogy berágtam rá; másnap jött hogy van-e kedvem talizni vele meg a haverjával. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy órán néz, és azt mondja, hogy de menjünk már egy egyetemre. Viszont amikor más kérdezi akkor azt mondja hogy nem jön be neki senki.Néha úgy érzem hogy bejövök neki vagy tévednék? Egyszer valaki azt mondta nekünk, hogy mi vagyunk az igaz barátság példája, és mikor az a valaki elment akkor a srác rám nézett, és mondta ilyen fura hangon hogy barátság.


19/L



2020. máj. 27. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet , mi van ha nemet mond a lány?

Ezért úgy gondolom hogy, jobb baráttal mint barát nélkül.

Egy barátnő jobb, de mi lenne ha a barátság is megszűnne.

2020. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na azért az hogy szeret vagy hogy bejössz neki két külön dolog

Amúgy a versiros resz ami talan tobbet jelenthet de a tobbi szerintem full barati dolog

Deritsd ki ha neked is bejon aztan hajra

2020. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tévedsz, de azt ne várd tőle, hogy egyszer csak benyögje, hogy szeret. Valószínűleg épp úgy gondolkodik rajta, mint te, hogy mit csináljon. Ha annyira jóban vagytok, akkor nem rontaná el a barátságotokat, ha rákérdeznél, hogy tetszel -e neki, vagy hogy el tudna -e veled képzelni párkapcsolatot. Ezekről elviekben is el lehet beszélgetni, aztán meglátod, hogy reagál. pld. Elmeséled, hogy azt álmodtad, hogy kézen fogva sétáltatok valahol, és elgondolkoztál ezen, erre fel lehet fűzni ezeket a kérdéseket.
2020. máj. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!