Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Hány olyan nő volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hány olyan nő volt életetekben, akiért sírtatok?

Figyelt kérdés

Például mert hiányzott, vagy mert féltetek, hogy tönkremegy a kapcsolat. Esetleg meghatottságból? Ilyen okokra gondolok.

Igaz, hogy a legtöbb férfi életében csak egy ilyen nő van?

Másik, ami érdekel: Létezhet, hogy egy férfi sosem volt szerelmes abba a nőbe, akiért sírt?


2020. máj. 28. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a siras az ember lelkiallapotaval fugg ossze, minden mas csak kivalto ok.


Nem a no miatt sir a ferfi, hanem a no okozta erzesek miatt, vagy annak hianyaert. A veszekedes/szakitas pillanataban az a no egy gyulolnivalo valaki, de az emleke mar akkor is faj a jonak, ami eppen mulni latszik.

2020. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

3, de mind tizenéves koromban (20 éves koromig bezárólag). Azóta egy nő miatt sem sírtam.


28/F

2020. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem muszáj azért sírnia valakinek, mert annyira szerelmes a másikba, hogy az utolsó kérdésedre válaszoljak. Simán sírhat azért is az ember, mert fáj az egójának. SZóval, ilyenkor nem a másikért sír, hanem magáért. De ez nem csak párkapcsolatokban fordul elő.
2020. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nálunk ez még a kapcsolat elején történt, többször is, amikor még minden jó volt.

A kapcsolatunk vége felé már nem sírt, mikor gondok voltak, akkor sem. Bár az igaz, hogy nagyon szomorúnak tűnt.

Rajtunk kívülálló okok miatt voltak a gondok egyébként. Ha csak rajtunk múlt volna, nem szakadt volna meg a kapcsolat.

2020. máj. 28. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
2 szakítás utáni bánat miatt, 1 boldogságtól.
2020. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0.
2020. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 3 lányért sírtam. De ezek úgy megkeményítettek, hogy azóta sem, már nem érdekel és nem fogok ríni egy nőért sem.
2020. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

0.

F49

2020. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1 nő miatt nagyon volt ilyen.

"Igaz, hogy a legtöbb férfi életében csak egy ilyen nő van?": nem feltétlen, de jellemző.


"Létezhet, hogy egy férfi sosem volt szerelmes abba a nőbe, akiért sírt?": ez nem állja meg a helyét.

2020. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!