Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy barátom akinek régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom akinek régen tetszettem mostanában nagyon bunkó velem, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki évekkel ezelőtt próbálkozott nálam, viszont én összejöttem valaki mással, aki ráadásul a baráti társaságunk része volt. Ezt akkor nagyon rosszul élte meg, de utána rendeződött a helyzet és barátok tudtunk maradni, az akkori barátommal is szakítottunk már.Tavaly nyáron mondta egy barátnőm, hogy elmondta neki még mindig nem tette túl magát a történeten. Én úgy érzem mostanában, hogy egy fal van közöttünk, sőt most kifejezetten bunkó lett. Nem tudom miért csinálja ezt, ez már elég régen volt és azt sem tudom mit kellene tennem. Egy időben teljesen jól kijöttünk, mintha az egész meg sem történt volna.

2020. máj. 28. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig az a baja, hogy nem őt választottad
2020. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod milyen szar nézni, hogy szeretsz valakit ő meg mást választ helyetted? Csak barátnak vagy jó de nem tud rád férfiként tekinteni? Aztán pedig neked kell jópofizni mert nem akarod elveszíteni őt?


Iszonyatos szenvedés lehetett ez neki, ne várd el tőle hogy úgy viselkedjen mintha legjobb barátok lennétek.

2020. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ez miért zavar?
2020. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!