Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23 evesen van jogom ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 evesen van jogom ismerkedni?

Figyelt kérdés

23 eves ferfi vagyok, es sajnos kezdem elfogadni hogy sosem lesz senkom... a lányoknak ilyenkor mar jobb pasi kell jo kulsovel es legyen jóképű is. Es joggal varnak szexualis tapasztalatot is.

Az nekem nincs es nyilvan nem is lesz mert ronda vagyok.

Hogy fogadjam el az orok szingliseget?

Vagy hazudjak arrol, hogy sose voltam novel? Teljesen kétségbe vagyok esve.. Nagyon ronda vagyok, sosem tetszettem senkinek.



#szerelem #szingli #elutasítás #Ferfi-no kapcsolat #Orokke egyedul
2020. máj. 29. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Találj egy művelhető tevékenységet és célt az életben, ami tényleg érdekel és teremtsd meg az igényed hogy fejlődsz benne folyamatosan. Ne a nők legyenek az életed középpontjában és hidd el hogy sokkal jobban fogod magad érezni.
2020. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Hogy nem unjátok ezt az állandó picsogást...
2020. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi van mostanság? Mindennap felteszi valaki ezt a kérdést.

Keress ra az elozo kerdesekre vannak egesz jo valaszok.

2020. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
25 volt a barátom, amikor összejöttem vele. Én vagyok az első barátnője, tőlem kapta az első csókját, én vettem a szűzességét is. Hamarosan évfordulónk lesz. Nagyszerűen megvagyunk egymással. Szóval a szűzesség és a tapasztalatlanság nem kizáró dolog egy értelmesebb embernél.
2020. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A nagyon ronda nok kivel jarnak?

Persze ilyet nem szabad mondani se rad, se rajuk. De erted, nemcsak Barbie es Ken keresi egymast.

2020. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

23 évesen még simán ismerkedhetsz 17-19 körüli lányokkal is. Ott azért vannak szintén tapasztalatlanok. Gondolom 23 évesen nem 23 évesekkel akarsz ismerkedni.


A másik, hogy igen, hazudj. Nem kell lehazudni a csillagokat, de mondhatod hogy voltál már 1-2 nővel, vagy volt egy féléves kapcsolatod, ami végül a távolság miatt ért véget.

2020. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha orok maganyra vagy itelve- ahogy fogalmaztal, akkor kinek kellene fullentened, hogy van tapasztalatod?
2020. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lettem. Küldesz képet a fejedről?
2020. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Ismerkedni még a börtönben is van jogod (mondjuk lehetőséged meg nem 😃 )


Neked a személyiséged a börtönöd. Ezért nincs lehetőséged...

2020. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2020. máj. 29. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!