Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 17 év korkülönbség működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év korkülönbség működhet?

Figyelt kérdés

A lány 23 éves

A férfi 40 éves

A lány idősebbnek nézz ki a férfin látszik, hogy negyeven de fiatalosan öltözködik.

Idősebb férfinak szülni jó ötlet?

A férfinek már megvan minden kicsi ház munkahely stb

A lány meg most fejezte be az egyetemet.



2020. jún. 5. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Ha ezt a pár bármelyik felének itt kell megkérdeznie akkor nem.

Normális, érett, felnőtt emberek ezt tudják és érzik.

2020. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
59%

Szerintem nem, de majd itt leírják hogy igen, mert így ismerősök, meg úúúgy ismerősük, és boldogok.

Majd nézd meg 30-40 év után a kapcsolatot :D

De biztos működik, egy apakomplexusos csaj, meg egy tinilány imádó csávó között.

2020. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Micsoda érvek. Ennyi ésszel kortárssal sem jó ötlet szaporodni.
2020. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
29%

Érvet akarsz? Anyám apámtól 18 évvel volt fiatalabb, amint apám betegeskedő lett, rádöbbent anyám, hogy mikből marad már ki és lépett is.

És ezt látom a kórházban is. A férj 65, a nő vagy 40. Gusztusa nincs bejönni hozzá, és lehet magyarázni hogy mert nem erős a kapcsolatuk, de akkor esik le elsőnek a nőnek, aki még egy csinos középkorú nő, hogy bezony, ez vár rá, az öregedő nyugger férjét ápolhatja. :D

2020. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
#4 nem neked szántam, hanem a kérdezőnek. Aki azzal érvelt, hogy ő idősebbnek néz ki, a faszija meg fiatalosan öltözik.
2020. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

"Fiatalosan öltözködik"

Túl felszínes vagy, hogy működjön bárkivel. Előbb foglalkozz önismerettel.

2020. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

4.-re.


De nem minden nő aranyásó, aki csak a jóban van együtt a pasival.


Meg egy fiatal nő nem robbanhat le?

2020. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
A szüleim közt igaz csak 13 év van, de jól megvannak már lassan 30 éve.
2020. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
40 éves férfiként simán lehet még gyereke, határeset. De ha itt kérdezed akkor nem hiszem, ha annyira boldog lennél nem lenne kérdés. Amúgy nekem max +10ev ami belefér, de ez mindenkinek más.
2020. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

Gondolkoztam az ilyen kapcsolatokon, mert sokszor szembe jön ilyen páros az emberrel. Nekem nem volt még ilyen helyzettel tapasztalatom, de mivel fiatal vagyok nekem még a szerelem a fontos, a kedvesség, az odaadás. Az anyagi háttér nem annyira, egyetemen tanulok még, előttem áll, hogy akár jól is kereshetek majd. Még ház se kell most, szülni se nagyon akarok a közeljövőben.

Tehát ha szerelmes lennék, akkor összejönnék egy ilyen férfivel, de nem a házasságban gondolkozom, hanem csak együtt lenni, nekem az korai lenne még szintén.

Ki tudja meddig fogok tanulni, velem egykorúakkal vagyok körülvéve, szoktam bulizni is, nem tudom ez hogy esne a másiknak. Arról nem is beszélve, hogy nincsenek konkrét céljaim, azt se tudom pontosan, hogy mit tanuljak tovább és hol, csak azt tudom, hogy szeretnék.

Ha szereted őt, akkor meg kell beszélned vele az aggályaidat, én biztos azt tenném. Ha találunk kompromisszumot és szeretjük egymást, akkor működhet szerintem.

Arról nem tudok nyilatkozni, hogy egy ilyen idős férfi, hogyan gondolkodik egy ilyen kapcsolatról, az megint más, pont ezért kell nyíltan megbeszélni.

21l

2020. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!