Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha volt plátói szerelmed, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt plátói szerelmed, és beteljesült valamennyire, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Sztorik is jöhetnek 😄

2020. jún. 8. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Nincsenek plátói szerelmeim
Volt, de sajnos nem teljesült be
Beteljesülhetett volna, de én akkor már nem akartam
Kevesebb, mint egy év alatt beteljesült
Több, mint 1 év alatt teljesült be, kommentben leírom, pontosan mennyi idő múlva
27 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Kettő is volt, nem teljesült be semmilyen szinten. Valahogy túltettem magam rajtuk.
2020. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt, folyamatban van, hogy túltegyem magam rajta, soha nem fog beteljesülni.
2020. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
100%
Mar 3 éve van plátói szerelmem🙊😅. Soha nem fog beteljesülni, mert a tanárom az, de hát ennek így kell lenni. Egyszer majd elmúlik.
2020. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Még nem múlt el. Nős kolléga az illető, úgyhogy esélytelen, de majdcsak túlleszek rajta :D
2020. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ne ábrándítsatok már ki!🙁

Valaki írjon már valami bíztatót! Pozitív sztori sehol?

2020. jún. 8. 20:22
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, aztán 4 év(!!!) után beteljesült. 2,5 évet voltunk együtt, azóta már szakítottunk. Első nagy szerelem volt, végül egyébként én szakítottam vele.
2020. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mire szeretett volna tőlem bármit, addigra már ő nem érdekelt semmilyen szinten, ezer éve túltettem magam az egészen. Nem látok ebben semmi negatívat.
2020. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én mindig csak a számomra elérhetetlenek után vágyakoztam. 5/4 össze is jött, azzal a néggyel tartom a kapcsolatot, már más minőségben, egyet kivéve :) De nem olyan jó dolog ez. Szerelmesnek lenni, az oké, de amikor rájössz, hogy miből fakad ez a rajongás... merthogy ez olyan, mint egy rossz pszichológiai program, amit a szüleid ültettek beléd elhanyagolással, nélkülözővé téve az összes felnőtt kapcsolatodban is.


Nem várt gyerekként, nagy bizonyítási vággyal mindig olyan emberek kellettek, akik elutasítóak vagy akadályoztatva volt a kapcsolatunk, és reméltem, hogy majd annyira fognak szeretni, ahogy régen a szüleimnek kellett volna. Hogy majd ha mindent megteszek értük, akkor kicsikarhatok belőlük némi szeretetet, esetleg ők is odaáldozzák nekem magukat valamilyen szinten. De hiába az elköteleződés is (igazából az sem megy hosszabb kapcsolatban, mert újra és újra szerelmes leszek, néha már félek emiatt emberek közé menni, nem tudom távol tartani magam tőlük, nehéz fegyelmeznem magam, a kihívó viselkedésem), megint egy olyan kapcsolatban vagyok, ahol levegőnek néznek. Neki nincs akkora igénye az intimitásra. Az elején mégis hűséges kiskutyaként, lelkesen követtem őt mindenhova.


Szóval, ha be is teljesül, mindig csalódás a vége, mert sosem azt kapom, amire vágyom, azt a hatalmas űrt már nem tölti ki semmi. Ez viszont nem a partner hibája.

2020. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem teljesült be, 2 nagyobb volt. Abból 1 kamaszkori 16, 1 brutálisan durva, amilyet csak egyszer él meg max az ember talán, az kegyetlen volt.


8/ - Sajnálom. Sok-sok önismerettel lehet javítani azért remélhetőleg ezen is. Valami problémám nekem is van ilyen téren. Én meg átbillentem abba, hogy anyám xar kapcsolatai miatt én totálisan a biztonságra törekszem, és ha ez megvan, szinte képtelen vagyok szakítani..


Nekem is volt pl,hogy a kapcsolatom alatt belezúgtam másba.. Ez alatt volt az a fenti nagy pláótói is, ezért (sem) lehetett belőle semmi. A kapcsolatom akkoriban keveset adott már, de képtelen voltam ténylegesen szakítani, amikor arról volt szó. Szóval én talán a másik véglet vagyok, aki meg arra kompenzál úgy néz ki..


Sok időt igyekszem önismerettel tölteni én is. Amit írsz, attól rettegek belül: ha kilépek valakiért, és közben bár vannak hiányosságok, de ott hagyok egy jó, megbízható társat a bizonytalanért. És így is-úgy is szenvedni fogok kicsit, ha maradok is, ha megyek is.. Te pedig velem ellentétben simán kilépsz, ha úgy van.


Bennem nagyon sok gát van ( meg persze a kötődés maga is, azért nem kifejezetten rossz a kapcsolatom), ami miatt nem tudtam kilépni, pedig 1-2x közel álltam hozzá.

2020. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Érdekes, amiket írtok. Ezek szerint nekem is lehet némi kötődési problémám.🤔Abból gondolom, hogy nagyon ritkán megyek bele kapcsolatba. Bár, ha igen, abból nem lépek ki, csak úgy, a semmi miatt, viszont többnyire van benne valami elérhetetlenségi faktor 😄 Plátói szerelmem viszont szinte mindig van, és kb.a végtelenségig tart. Viszont volt, hogy részben beteljesült, és nem ment el tőle a kedvem, tőlem lehetett volna több is.(Bár, lehet, hogy csak azért, mert tudtam, hogy nem lesz. Ez sose fog kiderülni.) Szerintetek menthetetlen vagyok, vagy azért nem vagyok teljesen defektes?
2020. jún. 8. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!