Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 26 éves nő vagyok. Bárkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nő vagyok. Bárkivel próbálkozom kapcsolat terén, egyszerűen nem tudok szerelmes lenni. Miért van ez, vagy pontosabban mindig így lesz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyképű, egoista sem. Szeretem úgymond,és tisztelem az embereket, férfiakat nőket egyaránt. Életvidám vagyok,és szeretek nagyon beszélgetni is. Három komolyabb kapcsolatom volt eddig, amiből két fiatalember volt,és egy 44 éves férfi. Utóbbival értettem meg magam jobban,de nem alakult ki az a dolog amire azt mondják, és azt érzik,hogy szerelem. Legfeljebb barátságnak tudtam volna nevezni,és így hamar vége is lett a dolognak. Velem lehet a hiba,hogy egyszerűen nem talál el Cupido nyila? Egy időben görcsösen próbáltam keresni valakit, akiről elmondhatom,hogy ő a nagy "Ő". Azóta erről már rég leszoktam, viszont semmi eredmény. Nem öltözöm kirívóan, soha nem is szerettem. Barátom nagyon sok van, akikkel szeretek együtt lenni, kirándulni stb. De nagyon frusztrál, hogy amíg más boldogan sétál az utcán a Kedvesével, nekem kudarc jön kudarc után.
2020. jún. 19. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez van, szerelem még bennem sem alakult ki, csak fellángolás. 2 komoly kapcsolatom volt, de úgy éreztem teljesen átverem őket, mert én is csak szimpátiát éreztem irántuk, szerelmet sajnos nem. Én még bizom benne, hogy egyszer összejön.

25n

2020. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor valóban ugyan abban a cipőben járunk!
2020. jún. 19. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy figyelt fazék sosem forr. Azaz ha folyton azt vizsgálod, szerelmes vagy-e már, akkor sosem fogod úgy érezni. Engedd el ezt a dolgot, és éld az életed! Ha úgy érzed, hogy ez neked rossz, akkor el lehet menni egy pszichológushoz, és talán majd kiderül, nincs-e valami kötődési problémád.
2020. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2020. jún. 19. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel. És pont most vagyok egy olyan szituációban, hogy lassan elengedem azt, hogy szerelmes lehyek. Találtam valakit, akivel együtt tudok élni és akit tiszteletre méltónak tartok. Ő sem egy szetelmes típus, koránál fogva ő azt állítja, hogy már egészen mások a prioritások a tarsketesesben és bennem megtalalta azokat az értékeket, amik miatt ke tudna élni velem egy életet. Így én is hajlok arra, hogy kompromisszumot közösek, mert nem tudom elképzelni magamról, hogy egyszer úgy szeressek, mint amiről a romantikus filmek, dalok meg könyvek szólnak.
2020. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A #3-al egyetértek, nem kell görcsösen azt figyelni mikor leszel szerelmes, az meg, hogy nem kirívóan öltözködsz, csak jó, ugyanis Önmagadat adod. Lehet nehezebben talál rád, akit szeretnél, de legalább önmagadért fog szeretni.
2020. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!