Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Esélyes hogy szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes hogy szerelmes belém a haverom?

Figyelt kérdés

12 éve ismerjük egymást, nekem 3 évig volt pasim, így ezzel a haverral csak jóban vagyunk. Viszont nagyon megbízható a kapcsolatunk. Suliban végig padtársam volt, és mondta hogy bármiben segít ha kérem. Szülinapra olyan ajándékot kaptam tőle amiben hízelgett nekem. Van hogy csak rajtakapom hogy néz a távolból. Egyszer behullámosítottam a hajam és kifejezetten úgy éreztem hogy most jól nézek ki akkor is rajtakaptam hogy néz. Egyszer egy nehéz vizsgám volt szembejött velem az utcán és adott egy lóherét. Jövőre egyetemre megyünk csak mindketten máshova. Tegnap sétálgatás közben volt hogy csak csendben mentünk aztán bambult rám és megszólalt hogy miért nem egy egyetemre megyünk?!


19/L



2020. júl. 1. 08:03
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
38%
Igen. Te meg még húzod is az agyát.
2020. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ezek alapján akár be is beszélheted magadnak... Szeretnél neki tetszeni? Ő is bejön neked? Miért nem lépsz? Elég ideje jóban vagytok már.
2020. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

14 éves szint.

Mi kell még neked, hogy meggyőzzön arról, hogy mint nőhöz vonzódik hozzád?

2020. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, neked pedig ez fényezi az egódat mint az összes többi nőnek.
2020. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lépj felé mert ki alakulhat ha mind a ketten akarjátok akkor nem létezik akadály.
2020. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!