Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők,lányok!Milyen drága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,lányok!Milyen drága ajándékot fogadnátok el a párotoktól ha már a kapcsolat stabil lenne és hosszú ideje tartana?Van értékhatár vagy olyan dolog aminek nagyon őrülnetek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 12:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor fogadnék el bármi ilyet, hogyha nagyjából tudnám viszonozni a későbbiekben.

Egyébként szerintem az utazás egy nyerő dolog, mert közös élmény, jól érzitek magatokat, nem is annyira durván kerül sokba és a kikapcsolodasnak bárki tud örülni.

2020. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%

Semmilyet. Amire vágyom vagy amire szükségem van azt úgy is megveszem magamnak rövid időn belül. Amire meg nem azt ne vegye meg feleslegesen mert úgy se fogom használni. Semmi értelmét nem látom az ajándékozósdinak.

Én az utazást se látom értelmes opciónak, szerintem az ilyet döntsük már el közösen. Akármennyire is ismer nagyon mellé lehet lőni ha azt mondja, hogy x hét múlva megyünk ida vagy oda. Mert simán lehet, hogy nem érek rá vagy semmi kedvem.

Legyenek meg a minden napos apró dolgok, kedves gesztusok azok sokkal többet érnek mint néha elkölteni 50 ezret a másikra.

2020. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Bármit 🤩🤩🤩
2020. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
A gyermekeinknél úgysem tudna jobb ajándékot adni. 😊 Közös kassza van, együtt döntünk el utazást, nagyobb értékű dolgok vásárlását, mindent.
2020. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

Barmit, nem vagyok ilyen tipus mint altalaban a nagymamak karacsonykor, hogy “jajj nekem nem kell semmi ne vegyetek”. Abszolut nem varom el az ajandekokat, plane nem nezem, mi mennyibe kerul, de ha a parom beallitana egy stabil kapcsolatban egy vegtelen forintba kerulo akarmivel, amirol tudja, hogy tetszeni fog nekem, akkor nyilvan orulnek neki.

Nalunk nincsenek ilyen dedos jatszmak, hogy csak annyit kolt az egyik a masikra, amennyit a masik viszonozni is tud. A penz csak egy eszkoz, mind a ketten koltunk a masikra, de nem tartjuk szamom, hogy ki mikor mennyit, mert total lenyegtelen. Az a lenyeg, hogy meglegyen mindkettonknek mindene ami kell, oromet okozzunk egymasnak, jol erezzuk magunkat egyutt.

Aki meg azt irja, hogy megvesz maganak mindent, ami kell, azt nem tudom elkepzelni, ha en mindent megvennek magamnak ami csak kell akkor megallas nelkul egesz nap vasarolnek minden nap. Hulyeseg. Sok mindent nem veszunk meg magunknak, amit szeretnenk, mert vagy nem eletbevagoan fontos es emiatt nem szanjuk ra az idot, vagy pedig a jo anyagi helyzet ellenere sem tudjuk igazolni magunkban azt, hogy annyit koltsunk az adott dologra. (Egyszeru pelda pl a dragabb csokik (nem a Lindtre gondolok, hanem a dragakra), amiket szinte senki nem vesz maganak otthonra elmajszolni, ellenben nepszeru ajandekotlet.) A parod viszont valoszinuleg nem ugy all hozza, hogy “aaa nem koltok most ennyit egy mittomen kabatra“, hanem ugy, hogy “hu, ez tetszene neki, meglepem vele :)”. (Kabatot, csokit termeszetesen lehet barmi egyebbel helyettesiteni.)

2020. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

Pontosan, mint az #5 válaszoló, én is így gondolom. Egy ajándéknak értéktől függetlenül örülök, ez minden irányba vonatkozik- ha saját kezűleg készít valamit és ha egyszer csak az orrom alá dugja a Bugatti kulcsát is. Az számít, hogy gondolt rám és foglalkozott a kérdéssel, eszébe jutottam, és ezt értékelem, lehetőségeimhez képest viszonozom is, de nyilván nem kérek számlát az ajándékomról, hogy tudjam pontosan mennyiben kell gondolkodnom.

Amúgy én a tárgyi ajándékoknál többre értékelem a közös élményeket, így egy utazással nálam nehéz lenne mellélőni (akár a Balatonra megyünk, akár Bora-Borára), de ha valami tárgyi ajándékról van szó, akkor azért a drágább, nagyobb értékű dolgok esetében jobban értékelem, ha nem csak öncélúan drága valamilyen ajándék, hanem hasznos is (tehát nem egy gigantikus gyémántgyűrű 2 misiért, mert csak, hanem akkor már negyedennyiből egy jó asztali számítógép vagy ilyesmi- most csak úgy mondtam valamit, de érted).

2020. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha maga az ajándék olyan, amire szükségem van és tetszik nekem/illik az ízlésemhez, akkor örülök az ajándéknak. Az, hogy mennyit költ rá, nem az én dolgom.

Én nem értem ezt a ki mennyit költ a párjára, mert most nekem kvára mindegy, hogy mennyiért találja meg a szerinte tökéletes ajándékot nekem, ahogy nálam is változó, hogy milyen értékben veszek neki ajándékot. Mindig az alapján döntök, hogy mire van szüksége, vagy éppen mi az amiről tudom, hogy saját magának nem biztos, hogy megvenné, de örülne neki és ezek alapján választok.

Vettem már neki 60-70 ezer forintos ajándékot is meg 5ezer forintosat is, mindkettőnek örült, mert mindkettő olyasmi volt, ami kellett és tetszett neki és tudott használni és szívesen használt.

Nem azért veszek neki valamilyen értékben ajándékot, hogy majd olyan értékben kapjak én is, illetve nem fogok azon se izgulni, hogy ha vesz nekem egy drága ajándékot, akkor majd nekem is olyan drágát kell vennem, ez egy normális kapcsolatban nem így működik.

2020. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
45%

Külföldi utazást


N25

2020. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Én személy szerint eki nem állhatom az ajándékozást. Adni még hagyján, de kapni egyáltalán nem esik jól. Ha még nem ismer eléggé és nem tudja, akkor természetesen minden szívből jövő ajándékot elfogadok, de ezt általában hamar tisztázzuk. A férjem se ajándékozós, így mi már a legelején megbeszéltük, hogy ünnepkor közös élményt adunk egymásnak ajándék gyanánt. Azóta is úgy van, hogy mindkettőnk szülinapján utazunk, jobb nem is lehetne :) Ha pedig fizikai ajándék, mert épp nincs lehetőség élményre, akkor csakis valami praktikus vagy hobbival kapcsolatos.
2020. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20%

JEGYEZD MEG!


A nőknek, főleg itt, a Gyakorin, nem kell drága ajándék. Ők nem megvehetőek ajándékokkal, és a 8 diplomájuknak köszönhetően bármit megvesznek maguknak.


Az...pedig csak véletlen, hogy a diplomás, jól kereső, pasiknak van sikerük a nőknél, és nem a takarító, meg az őr, vagy a csóró bölcsész srácoknak.


Jegyzed megfele! >:)

2020. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!