Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromnak most lesz a szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak most lesz a szülinapja, mit javasoltok, milyen ajándékot vegyek? Én egy olyan üvegbezárt rózsáira gondoltam, azt hiszem az a neve, hogy "örök rózsa" akinek volt már ilyen, meddig él a rózsa?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó minőségű évekig. Én giccsesnek látom, de te ismered a párod ízlését.
2020. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Giccses. Ez nem ajándék.
2020. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hasznos ajándékot vegyél vagy élményt adj neki. Egy ilyen kacatnak semmi értelme és még irtó nagy giccs is mellé.
2020. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is ez nagyon giccses ajándék. Én szivesen örülnék: színházjegynek, egy szuper vacsinak(főzhetsz akár te is), hétvégi kirándulásnak, aquaparkozás, fesztiváljegy.

25n

2020. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Szomorú bohóc egy vastüdőben festmény? Nekem bejönne. Vagy valami ilyesmi kép: [link]
2020. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pl nagyon tetszene egy ilyen rózsa, amennyiben nem az olcsó kínait veszed, hanem valami normálisat.
2020. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2018 karácsonyán kaptam egy üveg búra alá zárt rózsát, még mindig ugyanolyan. Azt hiszem mikor utánaolvastam azt írták kb 10 évig marad szép.

Szerintem nem rossz ajándék, nálunk a nappalit díszíti.

2020. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy rózsa és ennyi? Nem tudom mióta vagytok együtt, de ezt max az első évben fogadnám el. Közös élménynek én jobban örülnék, de te ismered a barátnődet.
2020. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is kaptam egyszer egy ilyen rózsát egy ismerőstől, de engem borzasztóan idegesített.

Giccses porfogó.

De oda adtam egyik munkatársaknak aki Disney rajongó volt, mert azt hiszem valamelyik Disney mesében van egy ilyen.

2020. júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!