Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit kéne tennem.Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem.Hogy legyek rajta túl?

Figyelt kérdés

Szóval,van egy fiú,első barátom,de nem első szerelmem. Az első szerelmem az a tipikus rózsaszín ködös szerelem volt,vele viszont nem volt ez. Egyszer már szakítottunk fél éve,összejöttünk újra pár hónapja és most megint szakítottunk.

Nem tudok rajta túl lenni,hetek óta ugyanúgy fáj,sokkal jobban mint először. Úgy érzem,hogy ő az otthonom,hogy vele vagyok biztonságba egyedül. Viszont,ő eddig nem bánt velem jól,ignorált,meg mindkétszer mikor együtt voltunk,lelkileg tönkrementem,mégis azt érzem hogy ő minden boldogságom. Hogy legyek rajta túl? Hogy ne fájjon ennyire? Találni fogok valakit aki ugyanígy az "otthonom" lesz? Az egyetlen vágyam vele lenni,viszont nem működik szerinte,mert távkapcsolat és most kezdett el dolgozni,plusz mellé még esti suliba is járni fog.

Tudni kell,hogy végig mellettem volt mikor életem egyik legnagyobb traumáját éltem át.



2020. júl. 5. 03:46
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

ha befejezed a hisztit akkor talán igen.


De bazira ne hasonlíts hozzá senkit, ugyanis bazira nem ő volt a megfelelő társ számodra.

2020. júl. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem bánt veled kellőképpen akkor tényleg próbáld meg elfelejteni akármennyire is oda vagy érte. A párkapcsolatnak kétirányúnak kéne lenni, nem igazán fér bele, hogy így kezeljen. Azt hogyan tedd túl magad rajta abban nem tudok segíteni, attól sem félnék, hogy nem találsz majd még egy ilyen embert az életedben mert biztos fogsz csak jobbat. Előre is sok sikert az egészhez!
2020. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!