Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a tanáromba(...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanáromba( közgáz) azóta a közgazdászok, hozzá hasonló emberek érdekelnek?

Figyelt kérdés

Féléves tárgy volt, gyakran beszélgettünk, próbáltam keresni a társaságát, amit leginkább aranyosnak gondolt, ezt mondta is, de visekedésből

kitűnt, hogy diákként, "gyerekként" tekint rám.


Azóta annyira megfogott stílusa, modora minden, hogy közgazdászok érdekelnek, olyan stílusú embert keresek, mint ő.

Korábban is tetszettek hivatalosabb stílusú, művelt, kicsit idősebb férfiak, de most kifejezttem "fétisem" lett a szakma.

Feltételezem csak miatta.

Főleg, hogy semmi garancia arra, hogy kicsit is olyan művelt, elbűvölő, humoros személyiséget találok, mint ő.


Már eltelt jó pár hónap, de újra és újra eszembe jut.


Pedig nem vagyok ilyen, soha senki, nem tudott igazán megfogni. Őt viszont már hosszú ideje nem tudom kiverni a fejelből, lassan 1,5 éve. Ha pár hónapra le is fogalal valami, rövidesen újból eszembe jut.

Ez a közgazdász dolog is ostobaság...


Nem tudom, hogy lehetnék megint olyan mit előtte? Hogy tudott így megfogni? Nem is hiszem el, mintha nem is önmagam lennék.



2020. júl. 6. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Elég gyermeteg. Ideált faragtál magadnak és azt kergeted.

Egy helyes, kulturált értelmiségi srác kell melléd.

Nézz magad köré, járj társaságba, a volt tanárodat felejtsd el.

Neki eszébe sem jutott, hiszen akkor megtalálta volna a módját,

hogy kapcsolatot építsen veled.

2020. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Én vagyok az embered!

Szeptembertől, ha nem on-line lesz, közgazdaságtant tanítok, a péntek 12:10 már fix.

Van egy jó stílusom, azt mondják, komolyan veszek mindenkit akár gólya, akár Nobel díjas.

De 65, beteg férfiként egymás stílusán kívül más megfognivalót nemigen látok! 😁

2020. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ismerkedj másokkal korodbeliekkel. Én is hasonlóan jártam beleszerettem egy vallásos nőbe. Elkezdtem templomba járni bújtam a bibliát aztán először undorodtam magamtól aztán tőle meg az idióta férjétől.

Ennyi.

2020. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!