Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett az egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett az egyetemi tanárom, elég jól kijöttünk, szerintetek mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Jól kijöttünk, a folyosón gyakran beszélgettünk, örült mikor összefutottunk, de másokkal is ugyanilyen barátságos volt.


Már nem tanít, felvetettem, hogy egyszer szívesen beszélgetnék vele hosszaban is. Belegyezett, de nem tudom mit gondolhat.

Más tanárral is gyakran beszélgettem a folyosón, ezt látta ő is.

Már végeztem, előtte egyszer még meglátogattam az irodájában, mikor láttam, hogy bent van.

Mondta, hogy kedves, hogy eszembe jutott. Elég elfoglalt volt, látszott, hogy dolga van, de nem akar szólni, ezért pár szó után eljöttem.


Azóta pár üzentet váltottunk, a személyes beszélgetés nem volt opció, de megbeszéltük, hogy majd bepótoljuk.

Nem tudom, van-e valakije.

Viszont eddig leginkább én kerestem, személyesen gyakran odajött, de ezenkívül semmi más.


Észrevehette, hogy szimpatikus, vagy baráti közeledésnek gondolja?



2020. júl. 9. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem meg hagyd békén...ha egy férfi akar valamit egy nőtől azt nagyon is a tudtára adja. Még azután is,ha esetleg te kicsit elutasító vagy.

Futhatsz a pasi után,ha neked jól esik,talán hosszú-hosszú nyomulás után,ha nagyon erőszakos vagy elérheted,hogy megkeféljen,de így ennyi max.

2020. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
#1: ez szerintem pont hogy tanár-diák kapcsolatnál nem igaz. Ő lényegében hatalmi pozícióban van veled szemben, ezért érthető módon lehet, hogy nem mer magától kezdeményezni(akkor sem, ha most jelenleg már nem tanít).
2020. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha kerested már iskolán kívül is interneten és még ezt se viszonozta, akkor nem érdekled.

De sose értettem ezt az olyan kedves velem a tanárom, beszélget velem a folyosón... egy tanár általában kedves, gondolom tanulnak is arról, hogy hogyan kell törődést tanúsítani a diákjaik iránt. Én nemis tudom, láttam-e már olyan tanárt aki a esetleg szünetekben ne váltana szívesen pár szót a diákjaival, sőt, hazafelé a buszon, bárhol.

Rajtad kívül több száz diákjával beszélgetett már, ezt írod is, nem akar mindtől kapcsolatot elhiszed, ugye?

Engedd ezt el.

2020. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

2, nem azért,de a tanár mit akarna a diákjától? főleg egyetemi tanár ő simán kikezdhet diákkal,ha akar. Nem olyan tutyimutyi egy felnőtt férfi,hogy nem mer kezdeményezni,ha bejön neki a nő és akar tőle valamit...ha meg ez van akkor jobb ha nem si törődsz vele kérdező

3, pontosan...

Csak az olyan lányok értik ezt félre akik picit apakomplexusosak.

2020. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Na tisztázzuk ezt, mert kicsit félreértettétek a kérdést.


Azt tudom, hogy nem akar semmit.

Mikor felvettetem a beszélgetést én is csak baráti szándekkal tettem. Más tanárral is beszélgettem, vagy együtt ebédeltünk a menzán, ha épp egyszerre mentünk.


Viszont az utóbbi időben "megtetszett", mivel nem ismerem, így mást nem tudok, csak, hogy szimpatikus.


A kérdésem az, hogy ezt vajon észrevehett-e vagy sem?


Mint embert kedvelem, lehet ha jobban megismerném, csak ez maradna, és már nem "tetszene".


Gondolom az nem bűn, hogy szeretnék beszélni valakivel 2 mondatnál többet, hogy ez kiderüljön, vagy tévedek? :D

2020. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező másik prfollal írtál! na mindegy.

Szóval figyelj nekem a barátom tanár és tudja melyik nőnek tetszik. Szokta mondani az összes kislány szerelmes belé. De ő nem egyetemi tanár ,szóval evidens hogy senkivel nem kezdene ki aki tanítvány. De modnta,hogy miekt szoktak csinálni ezek a kislányok,hogy direkt pucsítanak neki,meg kelletik magukat stb :D

Szóval nyugi tisztában van vele,hogy kb bármelyik csaj összejönne vele akár csak dugásra is főleg,ha pl kicsit sámrosabb. Nálunk is egyetemen volt egy férfi tanár össszes csaj ráugrott volna akármikor és ők is tudták,facen folyton írták egymásnak,hogy leolvadnak majd a bugyik stb...

De ha nem akar tőled semmit és ennek azért jele van,hogy nem keres,nem kezdeményez,nem fogadja el a köeledésed akkor feleslges ezután járnod. Vannak olyan tanárok akik tényleg élnek ezzel,szóval dugják a csjaokat vagy rendszeresen onnan választnak barátnőt,de azért a legtöbb meg olyan,hogy baromira nem él az ilyesmivel.

2020. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2 Ugyan már... A tanár is csak ember, nem kell ezt túlmisztifikálni. Ha nem tanítja, akkor már nincs köztük tanár-diák viszony.


Engem már keresett fel tanár nyíltan ismerkedési szándékkal miután már NEM tanított, tehát NEM volt már a tanárom. Mondjuk én nem éltem a lehetőséggel. A tanárok is pont ugyanúgy viselkednek, mint akárki más. Ha akarna valamit a kérdezőtől, már jelezte volna. Valószínűleg látta a kérdezőn, hogy tetszik neki. De nem véletlen nem kezdeményezett nála.

2020. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Valóban, x órás kérdés limit ugye, bocsi. :)


Az 5.válaszban pontosítottam a kérdést, aki esetleg átugorná.


6. Semmi ilyet nem tettem, párszor kerestem ennyi.


Nem igazán értem egy kivételével (köszönöm kedves 2. válaszoló) miért mindeki ilyen lenéző, cinikus hangnemben ír.

Szeretném kiemelni még egyszer, nem a válaszok tartalmával van probléma, hanem a hangnemmel.


Kérek olvassátok el a 5. Válaszban írtakak, és az alapján válaszoljatok.

Szerintem én is megadtam a tisztelet mindekinek, így ennyit magam is megérdemelnék.

2020. júl. 9. 10:44
 9/11 A kérdező kommentje:
7.válaszoló: teljesen korrekt és hasznos válasz, köszönöm. :)
2020. júl. 9. 10:46
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem rájöhetett, hogy nyitott vagy a vele való ismerkedésre. Valószínű, hogy leesett neki, hogy akarsz tőle valamit. Azonban, mint a reakciója -egész pontosan annak hiánya-mutatja, ez a vonzalom sajnos nem kölcsönös. Szerintem jobban jársz, ha elengeded ezt a témát. Itt a nyár, fiatal vagy, menj és ismerkedj korodbeliekkel. Ha többször kiírod a kérdést (nem először látom valamilyen formában), attól még nem lesz más a válasz és szerintem ezt te is tudod.
2020. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!