Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más nő se örülne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő se örülne egy olyan eljegyzési gyűrűnek ami nem gyémánt köves és arany?

Figyelt kérdés

Én nagyon fontosnak tartom az eljegyzést, ez miatt nem örülnék egy "gagyi" gyűrűnek. Nem vagyok anyagias, de ha a párom olcsó gyűrűt adna sóhernek gondolnám. Na meg nagyon vágyom egy időt álló gyűrűre, ami nem kopik meg.

Csak nekem ennyire fontos ez vagy más nőnek is?


2020. júl. 14. 23:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a minimum az ezüst. Csak annyi hogy annál rosszabb ne legyen és már jó.
2020. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vágyok külön eljegyzési gyűrűre. Egy fehér arany karika esetleg valami szolid mintával ami később az esküvőn átkerül a másik kezemre tökéletes lenne.
2020. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Nekem se a gyémánt, se az arany nem tetszett soha. Én ezüstöt kaptam rajta egy darabkával abból a kristályból, amit egyszer túra közben találtunk.

Számomra ez sokkal szebb és személyesebb, mint egy 'sima' aranygyűrű gyémánttal.

2020. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Így van, de az arany fehér arany legyen. Az ezüst gáz.
2020. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ez abszolút nem volt fontos. Semmi köze ahhoz, hogy milyen lesz a házasságod. De gondolom Instára kirakni és mások előtt villogni vele oda gyémántos kell.
2020. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Én messziről kerülném az ilyen felszínes rüfkéket.
2020. júl. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Én direkt kiemeltem, hogy ne merjen gyémántot venni nekem. Van kedvenc ásványom, azt kérem. Az eljegyzés pedig fontos számomra, persze, de inkább a közös házba menjen a pénz. Mondjuk arany-gyémánt gyűrűt is láttam már 60e-ért is. Ha olyan egyszerű foglalattal és mini kővel akarod, akkor nem megterhelő. De 200-300e egy gyűrűre nekem sok, a kérdésedből pedig eléggé az jött le, hogy direkt drágát akarsz.

A dolog másik fele: ha vágysz rá, és megtörténik, tényleg azon fogsz kattogni, hogy mennyibe fájt a gyűrű, mielőtt igent mondasz? Mert akkor nem az eljegyzés a fontos, hanem a rongyrázás. Én akkor is boldog lennék, ha sima ezüsttel kérnének meg, ha szeretem a másikat.

2020. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Èn annak nem örülnék,ha olyan gyűrűt kapnék ami egyeltalán nem én vagyok, ha ránéznék és azt gondolnám,hogy ezt megis hogy a francba gondolta...?!
2020. júl. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi, hogy ezt írom, de te egy nagyon felszínes és anyagias kislány vagy.

Nekem teljesen mindegy lenne, hogy milyen lenne az eljegyzési gyűrű. Nem ez a lényeg. De ehhez agyilag is fel kell nőni!


Hiába kapsz egy gyémánt gyűrűt, ha pl. 2 év után meg elváltok. A fejedre kenheted ezek után a gyémánt gyűrűdet.

2020. júl. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Ezüstöt kaptam cirkóniàval, mert akkoriban (8 éve) elég csórók voltunk 🤷‍♀️ Baromira nem ezt néztem... Azóta már jól állunk, megkérdezte, vegyen-e egy "rendes" gyűrűt, de nekem már az A gyűrűm. Eléggé gond, ha az ez annyira számít szerintem.
2020. júl. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!