Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretettek már bele pszichopa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretettek már bele pszichopatába?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt?

2020. júl. 16. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

AZ elején nagyon jó. Istennő vagy, ott állsz a világ tetején, elhalmoznak szerelemmel, és a kedvedért átrendezik az univerzumot. Utána ez a kezdeti tündérmese átmegy egy keményvonalas pszichotrillerbe. Féltékenység, játszmák, érzelmi zsarolás, megszégyenítő helyzetek, mellőzés, leértékelés, majd végül eldobás.

Amilyen magasra emelnek az elején, pont annyira fáj a pofára esés.

2020. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még sohase volt rá példa szerencsére.
2020. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Neked milyen érzés volt?


Én nem tudom, hogy volt-e ilyenem, néha azt hiszem, hogy igen, néha azt, hogy nem-szóval nem tudom.

2020. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól érzed magad vele kezdetben, boldog vagy, szárnyalsz. Úgy érzed te vagy a legszerencsésebb és úgy érzed mindened megvan! Aztán egyszer csak átváltozik egy teljesen másik emberré, mondhatni sátáni lénnyé, aki verbálisan bántalmaz vagy kiderül, hogy a hátad mögött miket tesz és mond. Nagyon para!
2020. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Èn az vagyok de szerencsès mert fèrjem mazochista így elvagyunk 🙂 kiegèszítjük egymást
2020. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer biztosan voltam. Röviden: az elején valami mesés filmbe illő, mámorító.. aztán pedig egy nagyon rossz rémálom :(


22L

2020. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A pszichopatába nem szeretsz bele,csak abba a nem létező személybe, akinek hiszed. Miután "lelepleződik", még mindig hiheted azt, hogy szerelmes vagy "belé", de valójában nem belé, csak az illúzióba.
2020. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

nagyon ritka mentális betegség az igazi pszichopata, amikor kb. 0%-on üzemel az amygdala az agyban

akik itt a tapasztalataikat írják, szimplán suttyó pasival voltak együtt, vagy wannabe romantikus regényírók

2020. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, az nem olyan biztos. Mindenesetre én valóban voltam együtt pszichopatával, aki állatokon és embereken egyaránt szerette használni az erejét, és akkor szépen fogalmaztam. Ahogy a többiek is írták, eleinte nagyon jó, azt gondolod megtaláltad a tökéletes kapcsolatot és mennyire passzoltok, de később kiderül, hogy csak egy álarcot viselt. Az ilyen emberek remekül manipulálnak, és játszanak szerepet. Mindig elérik, hogy akármit csinálnak még a végén te érezd magad sz@rul. Persze sajnos sokáig fel sem tűnik, csak az ember környezetének, hogy valami nem oké. Szabályosan birtokló volt, akaratos manipulátor, akitől mindig kéken lilán jöttem haza, pár nemi erőszakkal megspékelve. És még ezekután is vágytam rá, az a nem semmi. Figyelni kell nagyon a másik apró rezzenéseire is, főleg ismerkedéskor. Bár neki a szemében is látszott az őrület.
2020. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!