Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek fontos az, hogy a barátotok romantikus legyen?

Figyelt kérdés
Mármint fontos, hogy vegyen nektek virágot, rózsát, ékszereket és akarja ünnepelni a valentin napot?

2020. júl. 18. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon fontos, csak ilyen fiúval jönnék össze
Fontos, örülnék, ha ilyen barátom lenne
Jó ha ilyen, de az se baj ha nem romantikus
Nekem mindegy milyen
Inkább ne legyen romantikus
Semmiképp se legyen romantikus, az kizáró ok
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyik közül se tudtam választani. Kicsit legyen az, de ne vigye azt se túlzásba.

N28

2020. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt jelenti a "romantikus", akkor inkább ne legyen az. Bőven elég, ha valaki csak simán empatikus és pl szó nélkül csinál nekem egy bögre teát vagy főz egy levest, ha épp betegen fetrengek az ágyban és fel sem bírok kelni. Szülinapra, esetleg évfordulóra bőven elég egy köszöntés és esetleg egy szál virág, de ezen kívül utálom a felhajtást, a valentin napot, nőnapot és egyebet felőlem ki is törölhetjük a naptárból. Ékszereket pedig egyáltalán nem hordok és nem szívesen fogadok el nagyobb értékű dolgokat senkitől.
2020. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az általad felsorolt dolgok nem tartoznak a romantikus férfiak eszközéhez, de a majmolósakéhoz igen.


Mindig mindenből az eredetit szeretem. Igy a kérdésedre a válasz: nem.


Ha valóban romantikus az az ember, akkor csípőből jönnek a dolgok belőle, és nem tárgyakkal meg majmolással.

100 többet ér egy hátulról állva lévő ölelés,mikor a konyhába főzől, mint ezer virág-ha az szívből jön.

2020. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki azon a véleményen van, mint az eddigi válaszolók, elmagyarázná nekem, hogy miért gobdolja, hogy a kérdésben romantikusnak nevezett megnyilvánulások kizárják a hétköznapok során tett apró, figyelmes gesztusokat? Középkorú, évtizede házas nőként ezt egyszerűen nem értem. Ha a férjem virágot hoz és tartjuk a Valentin napot, emellett magától értetődően megölel a konyhában és minden egyéb, amit itt felsoroltak, akkor ő most romantikus vagy nem? Ha én örülök a valantin napi csokinak és éttermezésnek meg a mindennapi figyelmességeknek, akkor én romantikus vagyok vagy nem? Számomra furcsa, hogy ha valaki, aki mindennapokban törődik velem (hiszen szeret), akkor az műmájer lesz, ha megadja a módját az ünnepeknek, vagy mi? Miért vesz sok nő sértésnek egy csokor virágot? Vagy ez korosztályos különbség, ma már nem divat, ami nekünk természetes? Hogy van ez?
2020. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 Középkorú, több mint 2 évtizedes házassággal mögöttem tudok különbséget tenni a muszáj, és a spontán érzelmi megnyilvánulás között ami szívből jön, és nem elvárás alapján.
2020. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindig is fontosnak tartottam, hogy a barátom legyen romantikus anélkül, hogy túlzásba esne.

Mindenki másképp értelmezi a romantikát és másképp fejezi ki azt a párja iránt. Nekem például a fentiek kicsit személytelenek. Rózsa helyett a kedvenc virágomat kapom, se az ékszerek (a barátomtól eddig hármat kaptam, abból kettőt ő csinált egy szakértő segítségével), se az éttermek sose vonzottak (néha ülünk be, de akkor is inkább a környezet az elragadó mintsem a tudat, hogy egy étteremben ülünk) és mivel a születésnapom Valentin-nap van az nálunk inkább kettő az egyben. Természetesen a fentiek egyikével sincs baj, de mindenki másra vágyik.

Például számomra és barátom számára a romantika a közös pillanatokban rejlik, amikor szavak nélkül is megértjük egymást és pontosan tudjuk, hogy mire gondol a másik. A közösen átélt utak és kalandok többet érnek egy tárgynál.

22/L

2020. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ilyen formában legyen romantikus.

Ajándékokat kapni utálok, ékszereket főleg. Ha már virágot akar adni, semmiképp se vágottat, max cserepeset. A Valentin napot hülyeségnek tartom.

Számomra mit jelent a romantikus? Legyen gyengéd, gondoskodó, jelezze felém, hogy szépnek, okosnak tart, fejezze ki a szeretetét, ölelgessen, bújjon, készítsen nekem reggelit, ilyesmi.


Itt csak arról van szó, hogy nekem nem az ajándékok a szeretetnyelvem. Nem passzolnék össze olyan pasival, akinek meg igen

2020. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy én imádom a romantikát, csak épp ezek- amiket felsoroltál, nem azok. Ezek a legócskább klisék....virág, jellemzően rózsa...pont ilyen elcsépelt szar a naplemente is, meg egyebek. Nem ez közhelyes, és nyálas. És a nyál, meg a romantika nem ugyanaz. A romantikában van fantázia, kell, hogy ismerd a másikat mit szeret, minek örül, mire indul be...ez lehet bármi, annyira mások vagyunk, és főleg a spontaneitás nagyon fontos. Egy hegyen a sátorban is lehet romantikus az együttlét egy túra után, összemelegedve, nem csak akkor ha a nyálas Valentin napon hozod a kötelező rózsát
2020. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!