Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki éppen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki éppen egy elutasításon van túl? Mit csinálsz, hogyan csillapítod a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Nekem annyira sötét most minden, legszívesebben villanyt oltanék, de még van bennem némi hit, hogy meg tudom változtatni a döntését. :( Ebbe kapaszkodom most.

2020. júl. 19. 19:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%

Ez a legrosszabb mikor abban reménykedsz akinek nem kellesz.

Felejtsd el! Tudod mennyi pasi/csaj van a világon? Rengeteg fogsz olyat találni akivel jól fogod érezni magad. Fölösleges szenvedni nem éri meg a saját életedből veszed az az időt ilyenekkel.

2020. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Volt ilyen, nagyon fájtak a szavai. Viszont minél idősebb leszek, annál inkább elfogadom, hogy minden mindig pont úgy történik, ahogy annak lennie kell. Aki nem hozzád való, az eltűnik a képből. Neked is így a legjobb.
2020. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Sokat sírtam az elejen, atlatom logikusan az ellene szolo erveket, aztan minden nappal egyre konnyebb. De tenyleg.
2020. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz róla beszélni-írj privát..
2020. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseregj olyan ember miatt, aki nem akar veled lenni. Nem éri meg. Elmúlik a fájdalom, ha nem lovalod bele magad és inkább nézz előre, lesz más. Olyan, aki nem utasít vissza, hanem örömmel keresi a társaságod.
2020. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább elmerültem abban, hogy mennyi jó dolog van még a világban.
2020. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
2%
Ha valaki engem visszautasítana, azt még jobban tisztelném, mint addig. Felnéznék rá az ízléséért, igényességéért, az éleslátásáért, a helyes megérzések birtoklásának képességéért, az egészséges életösztönéért és az ép idegrendszerének megőrzésére tett törekvéseiért. Aki engem visszautasítana, az általam végtelenül rokonszenves és nagyra becsült ember volna. Akinek nem kellek, az nem csak szeret, hanem tud is élni! :)
2020. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
7 te mit szívtál? :D
2020. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
7 Nagyon jól érzed magad a bőrődben?:D
2020. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Én bármit megadnék ennek a lánynak, az összes pénzemet is, csak legalább lenne velem.
2020. júl. 19. 19:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!