Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnál férfiként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál férfiként, ha ilyen üzenetet kapnál egy lánytól? Milyen érzés lenne?

Figyelt kérdés
"Sajnálom Xy, ami kettőnk között történt. Rád zúdítottam az érzéseimet. De egyszerűen nem volt választásom. Nem értettem, miért változtál így meg velem egyik napról a másikra. Amikor teljesen úgy éreztem és el is hitetted velem, hogy minden full köztünk. Egyszerűen mindvégig azt gondoltam, amíg beszéltünk, hogy a lelkünk összeért és Veled tökéletes lehet minden. És szerintem ez ígyis volt. De nem tudom, mi történt Veled, ami miatt.... Egyszerűen én csak szeretni akartalak. Semmi más vágyam nem volt. Csak Veled lenni, vigyázni Rád és átölelni. De nem hagytad. Nem beszéltél, nem kérdeztél és nem is hallgattad meg én mit szeretnék. És a végén úgy éreztem, hogy az a legjobb megoldás, ha megbántalak én is. Ahogy Te is tetted. De igazából semmit nem értem el ezzel, mert a valóság az, hogy nagyon hiányzol és megszerettelek, de úgy néz ki, hogy ez nem a megfelelő idő arra, hogy mi együtt legyünk. Soha nem foglak elfelejteni, mert megérintetted a szívemet és elvittél belőle egy kis darabot. 💗 Nem akartam, hogy ez így legyen. Lehet idővel majd mindketten másképp látjuk. Ezt nem tudom. Vigyázz magadra és légy jófiú. Z."

2020. júl. 25. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyrészt kidobnám a gyomrom aktuális tartalmát ettől a förtelmes nyálasságtól, másrészt elég egyértelművé válna hogy egy gyerek szintjén lévő személlyel volt kontaktom.
2020. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kérdésre válaszolok.

Felesleges ennyire nyálasra venni a figurát. De jó ha leírod az érzéseidet, már csak magad miatt is.

Természetesen viszonzásra ne várj részéről, vagy hogy egy ilyen iromány miatt majd szerelmes lesz beléd és a karjaidba rohan.

A szerelem , szeretet , vagy van vagy nincs. Jelen esetben nála , irányodban nincs.

Hasonló helyzetben vagyok férfiként, én is leírtam neki mit érzek. De nem várom hogy majd megváltozik. Ha nem úgy szeret ahogy én , az nem fog változni bármit is írok neki.

Te se hidd hogy az övéi meg fognak.

2020. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom a nyálassággal, nem tudom mitől lett manapság negatív dolog érezni és érzelmekről beszélni, de sajna hamar megtanultam, hogy a szó elszáll, plusz utólag mindig okosabbak vagyunk. Csak annyit kérdeznék magamtól, hogy "Ahj, már megint?"
2020. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen elbúcsúzások, még totál felb**znak. Ha amit a vége előtt írsz, mind igaz, akkor miért ez a megoldás?? Ez így egy ellentmondásos baromság.
2020. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel csak megalázod magad, nem fogsz elérni semmit. Lépj rajta túl, foglald le magad valamivel, és kár bánkódni. Ha valaki az életedbe való az megmarad, aki nem az kiesik.

/F/

2020. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
#4 Mert a cuki romantikus sorozatokban is ez van. Játszani kell a szerepet, show-t csinálva az életünkből, ez maradt már csak.
2020. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Ne járasd le magad
2020. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mert egyedül döntött a kettőnk kapcsolatáról. Tudta, hogy velem dolgozni kellene rajta. Én nem lennék olyan egyszerű csaj az életében, amilyenek az előzőek voltak. Inkább eldobott, hogy ne kelljen a kettőnk kapcsolatán dolgozni. Mert Ő olyat akar, akivel semmit nem kell beletenni egy kapcsolatba. És egy könnyebb megoldást keresett. De azt, hogy én mit szeretnék meg sem kérdezte, csak simán kizárt az életéből. Nálunk nem a kémia hiánya volt a baj. Minden működött. Beszélgetés, nevetés, szex, csak a fejében voltak olyan félelmek, gondolatok, amiktől nem tágított és amik igazából nem is léteztek. Megbántott és egyszerűen nem tudtam erre, csak így reagálni. Ennyi
2020. júl. 25. 16:05
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha jól értem, mindketten bántottátok valamivel a másikat, hogy átérezze a nagy fájdalmat, de most azt akarod, hogy tudja, szerinted te picivel mégis jobb fej vagy, mint ő, és így az ő felelőssége, hogy szétmentetek, tehát legyen szíves bánatosabb lenni és hiányolni téged. Hát... inkább ezt a 8-as kommented írd át neki, ha mindenképp akarsz valamit búcsúzóul a fejéhez vágni.

Az a helyzet, hogy a férfiak többsége nem akar érzelmekről beszélgetni. Csak elmondja max. a kapcsolat elején, hogy nála mit kell elfogadnod, ő kicsoda, amitől elájulsz, hogy végre valaki érzelmes, de később, pláne folyamat már túl macerás, meg sokszor gyávák is hozzá, mert az a gyengeség jele, így legyen csak nyugalom és szex és csend, az pont egyenlő azzal náluk, hogy béke van és elfogadás. Ha túl sokat kergeted ezzel a "lelkünk összeér"-rel, "meg tudni akarom, mi van a fejedben és kontrollálni", akkor az ilyen tipikus férfiak csak messzebbre menekülnek.

2020. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
18. Nem erről van szó. Ez egy bonyolult történet. Nem tudom ezt itt 2 sorban összeírni. Az a lényeg, hogy amikor összejöttünk, Ő pontosan tudta, mit vállal és milyen vagyok. Másabb, mint az eddigi felszínes lányok, akikkel eddig volt. Ő 35 éves, soha nem volt még normális, komoly kapcsolata, csak ilyen elvagyunk együtt és kész típusúak. Meg összejárogatunk, szexelgetünk típusúak. Én is tudtam ezt, mikor belekezdtem, vállaltam. Én ott hibáztam, hogy azt hittem, hogy egy ilyen attitűdből többet ki tudok hozni, jobb irányba terelni. Meg mutatni, hogy mi az igazán szeretni. Mindegy, Ő ezt szokta meg. Neki ez a boldogság. Nekem meg más.
2020. júl. 25. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!