Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnál férfiként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál férfiként, ha ilyen üzenetet kapnál egy lánytól? Milyen érzés lenne?

Figyelt kérdés
"Sajnálom Xy, ami kettőnk között történt. Rád zúdítottam az érzéseimet. De egyszerűen nem volt választásom. Nem értettem, miért változtál így meg velem egyik napról a másikra. Amikor teljesen úgy éreztem és el is hitetted velem, hogy minden full köztünk. Egyszerűen mindvégig azt gondoltam, amíg beszéltünk, hogy a lelkünk összeért és Veled tökéletes lehet minden. És szerintem ez ígyis volt. De nem tudom, mi történt Veled, ami miatt.... Egyszerűen én csak szeretni akartalak. Semmi más vágyam nem volt. Csak Veled lenni, vigyázni Rád és átölelni. De nem hagytad. Nem beszéltél, nem kérdeztél és nem is hallgattad meg én mit szeretnék. És a végén úgy éreztem, hogy az a legjobb megoldás, ha megbántalak én is. Ahogy Te is tetted. De igazából semmit nem értem el ezzel, mert a valóság az, hogy nagyon hiányzol és megszerettelek, de úgy néz ki, hogy ez nem a megfelelő idő arra, hogy mi együtt legyünk. Soha nem foglak elfelejteni, mert megérintetted a szívemet és elvittél belőle egy kis darabot. 💗 Nem akartam, hogy ez így legyen. Lehet idővel majd mindketten másképp látjuk. Ezt nem tudom. Vigyázz magadra és légy jófiú. Z."

2020. júl. 25. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Én igyekeztem volna megtartani egy ilyen lányt.
2020. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, jólvan, te olyan fantasztikus személyiség vagy, hogy nem tud veled mit kezdeni, mert csak a felszínes, buta, egysejtűekhez van szokva... túl jó vagy neki, blabla. Nem tudom, hány éves vagy, de kb 15 évesen voltam ezen a szinten...
2020. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Figyelj, Ő mondta, hogy ilyen nőkkel volt "kapcsolata". Vagyis nem volt igazából. Nem én találtam ki.
2020. júl. 26. 17:15
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, ez a hapsi tőled sem akart mást, mint az eddigiektől. És mivel nem értetted meg, lelépett, pont le fogja szarni, hogy mit írsz neki.
2020. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
Fogadjunk olyan is a szakmája hogy nem sok ideje van párkapcsolatra. Ez is ilyenné teheti az embert. De ha ő lemondott rólad akkor ez az üzenet felesleges nehogy valami hülyeség legyen belőle ha neki is nehéz volt. Ugye érted mire gondolok. Próbáld csöndben túltenni magad rajta. Ha ő nagyon akarna vagy akar akkor úgysem hagyja veszni a kapcsolatotokat.
2020. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!