Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelemből örökké?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelemből örökké?

Figyelt kérdés

Üdv!


Jelenleg barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt. Mindketten az elsők vagyunk minket komoly kapcsolat és szex terén is. És tökéletes a kapcsolatunk és a szex is.


Én 22/f ő 21/l.


Szerintetek lehet olyan hogy együtt fogjuk leélni az életünk?

Első szerelemből örökké tartó?


Vagy ha valaki van ilyen helyzetben, leírhatná történetét hogy ők is első szerelem stb. :)


Előre is köszönöm a hozzászólásokat és véleményeket. ;) :D



2020. júl. 27. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet örökké. Akkor is lehetne, ha eddig soha nem lett volna ilyen. Mert az élet mindig új dolgokat csinál. Ezért van az, hogy végső soron mindenki csak a saját feje után mehet. Mert hiába történt ez meg ez itt meg ott. Lehet most majd más fog. Ezért van az is,hogy a legnagyobb tudósok sem tudják megjósolni még kicsit sem a jövőt. (különben már csilliárdosok lennének tőzsdéből,meg fogadásból)


Szóval hajrá. Akármi is lesz.

2020. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is 21L vagyok, barátom 25F és mi is 5 éve vagyunk együtt.

Szeretném hogy sokáig tartson, szeretem a páromat is, de inkább azt kívánom, hogy addig legyünk együtt, amíg boldoggá tesszük egymást. Ha ez nem is örökre, akkor inkább legyen 10-20 éves kapcsolat békés szétválással, mint egy 40-50 éves 20 év vitával.

2020. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!