Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy minél több emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy minél több emberrel szexel valaki, annál képtelenebb lesz a szeretetre?

Figyelt kérdés
Akinek csak 2-3 ember volt a múltjában, az még képes tisztelni másokat, de 10+-nál már nincs kötődés, tökmindegy, hogy eggyel több, vagy kevesebb. Mit gondoltok erről?

2020. júl. 28. 23:35
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Húzz már innen az ezós baromságaiddal! Senki nem kíváncsi rád.
2020. júl. 29. 10:22
 32/43 anonim ***** válasza:

Talàn nem kétforintos koktélku r vàkra kellene vadásznotok.

A szolíd normális nőket észre sem veszitek csak azt aki kihivóan öltözködik, viselkedik.

2020. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Igazi szeretet mintaképei vagytok. Néztetek már tükörbe!
2020. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
89%

A gazdagságot nem feltétlenül csak pénzben mérik, és szerintem nem a milliomosokra gondolt a válaszoló sem. Én speciel nem vagyok milliomos mégis gazdagnak tartom magam. Mindegy, ez talán egy más téma.


Az ítélkezésre annyit mondanék hogy alapozhat saját tapasztalatokra, az nem probléma, de ha a saját tapasztalata (ami lehet 2-3 de oké.. legyen 10-15 nő/férfi) alapján általánosít hogy mindenki ilyen.. az már ítélkezés. A kérdezőben kialakult egy kép és ezzel kapcsolatban kérdést tett fel, ami nem is gond. De egy jó kutatás alapja az objektivitás megtartása. Nem köteleződhetsz el egy oldalon, akkor felesleges kérdezned ilyesmit. Ha eldöntötted magadban, hogy ez így van, akkor törhetjük magunkat bárhogy, mondhatunk bármit, a véleményed csak erősebb lesz 1 választól ami helyesli, és nem fog számítani az sem ha több cáfolást kapsz mint amennyi tapasztalatod eddigi életedben volt.


Tehát kedves kérdező, ha már kérdeztél, legalább tedd meg azt a szívességet, hogy nem okítani szeretnéd a népet, hogy neked van igazad, hanem az értékelhető válaszokat elolvasva mérlegelsz és megszünteted az általánosítást, vagy megpróbálod megérteni azokat, akik nem úgy vélekednek, ahogyan te, hisz a kérdésednek ez lenne a lényege.

2020. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

#34 rendben, nem állítom, hogy csak nekem lehet igazam, de nehezen hiszem el az ellenkezőjét. Értékelem a normális válaszokat és megértem, ha az emberek szabadidejükben nem velem akarnak filozofálni.

Esetleg könyvet, vagy cikket tudtok ajánlani, ami belemélyed a témába?

2020. júl. 29. 11:01
 36/43 anonim ***** válasza:
42%
Tehát beismered, hogy műveletlen is vagy. Amellett, hogy nincs benned szeretet, amiről ez a kérdés szól "szexel valaki, annál képtelenebb lesz a szeretetre". Inkább a szeretetről keress valami cikket! A szexről rengeteget olvashatsz itt a gyakorin is, mi segítettünk az elindulásban.
2020. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy igaz e. De a párom régen olyan életet élt hogy mindig váltogatta a csajokat. És ő maga mesélte el hogy állandóan talált hibát bennük és egy idő után azt vette észre hogy nem érez semmit.


Kezdett kiégni, besokallni. Minden közönyös lett. Akkor vette észre hogy valami baj van és ez így nem stimmel mert nem tud kötődni.


Aztán találkoztunk, ugye én ezeket nem tudtam róla. Viszont nem voltam ez az odadobom magam azonnal minden férfinek típus. Így ismerkedtünk sokáig és aztán azóta három éve együtt vagyunk. Kb három hónap után mesélte ezt el nekem és azt mondta hogy én hoztam vissza az érzéseit

2020. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
#36 menj már át az ezotériába, az való neked. Semmi értelmeset nem tudsz mondani.
2020. júl. 29. 11:20
 39/43 anonim ***** válasza:
76%

Az érzelmi kiégés valódi probléma.

Minél több partner, annál kisebb kötődési készség, annál erősebb immunizálódás az érzelmekre. Ez van.


Ne könyveket olvass, hanem járj nyitott szemmel a nagyvilágban. A saját tapasztalataidnak higgyj.


Ha egy csaj szakít, két hónapon belül már más pasassal fog lenni. Azaz pár hét elég ahhoz hogy feldolgozza és lezárja magában a régit, és olyan érzelmi alapokat építsen, amik alkalmasak egy komoly kapcsolathoz.

Na vajon akkor mennyire mély lehetett az az érzelmi kötődés, ha ilyen gyorsan pörögnek a dolgok!?


Megjegyzem, a férfiak is ugyanezt csinálják - feltéve, ha elég alfák és megtehetik. Ha nincs nője, akkor az nem azért van, mert ő olyan érző szívű, hanem csak nem sikerült becsajozni.


Amúgy meg ismered a mondást:

"Mindenkinek megvan az élete szerelme. A tiédet valószínűleg éppen most b@$$>ák valahol."

2020. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

39es, igen bárki kiéghet, de a kiégésből mindig van visszaút.


Az hogy 2 hónap múlva mással van nem feltétlenül azért van mert túltette magát. Én például adtam esélyt úgy srácoknak egy szakítás után, hogy tudták még nem vagyok teljesen oké. Én reméltem hogy majd ők elfeledtetik velem, és ők is úgy gondolták, hogy egy új kapcsolat, hogyha éreztetik velem hogy szeretnek akkor majd segít és nem fogok az előzőre gondolni. Igazából kapcsolatból meg fellángolásból fellángolásba menekültem, hogy elkerüljem a magányt. Az ilyen lányok nem r*cok, egyszerűen szeretetre vágynak és félnek a magánytól. Mindegy ki van mellettük, csak ne legyenek magányosak. De ebből is van kiút mert mint ahogy én is megtaláltam a módját hogy boldog legyek, és megtaláltam utána az igaz szeretetet épp úgy más is járhatja ezt az utat.

Nálam egy 2 és fél éves kapcsolat után jött ez a mélypont, sok baromságot csináltam, durván egy évig tartott és most több mint egy éve egy rendes kapcsolatban vagyok ami már nem csak a múltból való menekülés hanem kölcsönös tisztelet és szeretet.


Nem mondom hogy nincs igazság a leírtakban, de mindig mérlegelni kell a másik oldalt is.

2020. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!