Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy barátság ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy barátság ? Érdeklem e - egyál talán ?

Figyelt kérdés
Két éve ismerkedtem meg egy fiuval . Aki már a kezdetektől fogva bejön nekem . Tavaly együtt buliztam vele a születésnapomon és egész este csak vele beszélgettem . Úgygondolom hogy én adtam neki elég jelet , a baráti társoságunkból mindenki tudta hogy tetszik nekem . Egész nyáron együtt buliztunk . Mindenhova együtt mentünk . Úgy tünt kezd komolyodni a dolog , de nemtörtént köztünk semmi . Mostanában alig találkozunk . Én még most is érzek valamit iránta . Ha egy légtérben vagyunk , csak velem beszél , keresi a társaságom . Próbál vicceskedni . Ha rossz kedvem van , felvidit . Viszont sosem keres , mindig véletlenül futunk össze . ( vagy a barátainkon keresztül) Úgymond plátói a dolog , sose beszéltem neki az érzéseimről , de a hülye is látta rajtam hogy mi van . Lehet neki mégse esett le . Vagy csak szimplán játszik velem . Hogy felejtsem el ? Hiszen szerintem ez reménytelen . Már belefáradtam ebbe az egészbe .

2020. júl. 30. 02:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy már belefáradtál, de talán megérdemled, hogy még egy utolsó lépést tegyél, mondd ki világosan neki, hogy mit érzel és ha ő nem akarja, akkor legalább megpróbáltad, ha meg akarja végre együtt lesztek. :)

Ne félj, fellélegzel legalább. Fel a fejjel!:)

2020. júl. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál ❤

Csak attól tartok , hogy ha nem viszonozza akkor vége lesz a barátságunknak is . Viszont igazad van ! Addig úgysem lesz jobb , még egy kérdőjel van a válasz helyén . Meghát már ideje lenne összeszednem magam . 2018 óta már talán rég szint kellet volna vallanom .

2020. júl. 30. 04:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ő ezt szimpla barátságnak, haverságnak tekinti.

2 év alatt már többször is volt lehetősége, ha

ő másként tekintene rád, mint te őrá.

Szerintem tartsd meg a barátságot, de ne nála keresd a boldogságodat.

2020. júl. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem volna egyszerübb ha öszintén +mondanád neki,hogy mi a pálya és mindjárt tisztán látsz.

Hiába küldesz jeleket, nekünk fiuknak nem mindig egyértelmü,mégha annak is tünik😂

2020. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
LÓFA5ZT! Ne hallgass az előttem szólókra. Egyszerűen arról van szó, hogy attól még, hogy a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában tetted fel a kérdést, nagyon nem oda való. A fickó még meg se találta a tökeit, természetes, hogy nem mer kezdeményezni. Adhatsz ezer jelet, akkor is ugyanolyan bizonytalan lesz, mint amikor először megpillantottátok egymást. Csak várja a csodát, hogy valaki megoldja helyette a kérdést, mint ahogy az elmúlt 18 évben is mindent megoldottak helyette a szülei.
2020. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne ad fel a reményt de ha úgy érzed, hogy végkép nem veszi a lapot akkor próbálj mással ismerkedni és mással is foglalkozni. Hátha akkor észbe kap, hogy elveszíthet.
2020. aug. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!