Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez benne a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez benne a párom előzményébe mindig?

Figyelt kérdés

Közös a laptop, még mielőtt jönnek a támadó üzenetek, hogy minek turkálok.

Az előzménybe az van benne mindig, hogy "glamira arany karkötő vásárlás". (semmi más nincs, hogy nézett volna e esetleg karkötőt), csak mindig így egyszer szerepel, az oldal neve gondolom.

Semmi alkalom se nem lesz most, hogy vegyen nekem. Ezért nem értem, hogy kerül mindig bele ez.

Valakinek van ötlete?



2020. júl. 30. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Akarod, nem akarod, telelövik a gépedet mindenféle marhasággal.
2020. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nagyon szeretné megvenni,de nincs szíve elkölteni rá a pénzt.
2020. aug. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
82%

Nem biztos hogy neked szeretné megvásárolni a karkötőt lehet pl az édesanyjának

És valószínűleg azért nézegeti többször mert nagyon tetszik neki és lehet kicsit sokallja az árát én valami ijesmire gondolnék

2020. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Hát, vagy feldobja neki a gép, vagy csak magára az oldalra a karkötőn át jut el, lehet épp gyűrüt néz neked :)

ilyesmikre tippelek.

2020. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Kérdezd meg.
2020. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Vagy épp olyan oldalt néz ahol felugróablakok vannak.
2020. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen kérdezz rá . Nem ertem hogy miért gondolod hogy 'mi' tudunk erre válaszolni amikor csupán ideális esetben egy mondatodba kerül és megtudod a Párodtól. (
2020. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!