Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi az első pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi az első pár mondat utan, arra tér, mennyire nem fontosak az anyagiak, stb. akkor az “olcsójános”?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtunk meg, es kb nehany mondat utan elkezdte: szamodra mi az igazi ertek? Ugye nem vagy anyagias? Milyen szanalmasok azok, akik csak a vasarlasban es penzben, meg ezekben talalnak oromot.. en hasonlokeppen gondolkodom, de ettol fuggetlenul nem erzem ugy hogy a beszelgetes ezzel kellett volna kezdeni
2020. júl. 30. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha egy hónapra férfiként ismerkednél, rájönnél, hogy miért csinálja ezt. Rengetege az anyagias nő, valószínűleg csak előre leakarja tisztázni, hogy te milyen kategóriába tartozol.
2020. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom jól meglepődtél amivel el is árultad magad.😁
2020. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen férfitól én egyből megkérdezem, hogy neki mi a fontos jelenleg egy nőben és arra figyeljünk. Nekem is vannak tapasztalataim hozományvadász férfiakkal, kétszínűekkel, határozatlanokkal, bunkókkal, de ezek nem érdemlik meg, hogy gondolkodjak rajtuk a következő ismerkedéskor :).
2020. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Akikkel eddig találkoztam és ezen a véleményen voltak, tényleg olcsójánosok voltak.
2020. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Menekulj. Akkor is, ha nem vagy anyagiak.
2020. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Gyk: Ha egy férfi nem anyagias nőt akar, akkor menekülni kell előle... :D Logic...
2020. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Az bizony.
2020. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Majd biztos bárki be fogja nektek vallani, hogy "de igen, én anyagias vagyok".
2020. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Ugye nem vagy anyagias?" egyenlő "Szerényen éldegélek, de hétvégente egy kétgombócos fagyi belefér. Ha ennél többre vágysz, bocs, de nem én vagyok a te embered."
2020. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Gyk: Ha egy férfi nem anyagias nőt akar, akkor menekülni kell előle... :D Logic..."


Nem. Az ilyen pasi egy csóró János és mindenre sajnálja a pénzt.

Köszi, de nem kell ilyen. neki nincs pénze és/vagy sajnálja, én meg nem fogok egy férfit finanszírozni mrg minden programot.

2020. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!