Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket választanád;a vonzalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád;a vonzalmat és a szerelmet vagy az ismerettségi körödbe illő aranyos havert?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy van két ember.Az egyikőjüknek más a kultúrája,anyanyelve,mint neked,máshol is nőtt fel,így rengeteg dolgot soha nem érthetne meg.Talán egy kis ideig,amíg nem tanulja meg az anyanyelvedet(tanulja,csak még nem tudja társalgási szinten használni),addig még a családoddal sem tudna beszélgetni.

Viszont első találkozásotok óta megvolt a vonzalom,a kémia,gyorsabban ver a szíved,ha jelen van,sokszor csak egymásra néztek és mosolyogtok,nagyon jól érzed magad a társaságában,mindig várod,hogy láthasd.


A másik embernél nincs meg a kémia,szíved sem ver gyorsabban,baráti/haveri viszony inkább,viszont az előző emberrel ellentétben beleillene a haveri körödbe,a családod is jobban befogadná magyarsága miatt,és megértené azokat a dolgokat is,amiket egy máshol nevelkedett sosem.Hosszútávon,amikor majd gyermekek lesznek,az ő nevelésük is egyszerűbb lenne,és sehol nem érne téged rosszalló pillantás azért,mert nem magyar az illető.


Te melyik személyt választanád és miért?



2020. aug. 2. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szívedre hallgatsz az elsőt.


Ha az eszedre a másodikat.


De ha a saját boldogságod a fontos és nem másé akkor a szívedre hallgatsz.

2020. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elsőt, mert nekem kell szeretni és vele élni, nem pedig a családomnak kell, hogy megfeleljen.
2020. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz egyik mellett határozottan dönteni, akkor egyiket sem. Akkor egyik sem az igazi, ha kétségeid vannak.
2020. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az elsőbe szerelmes vagyok, csak épp magyarul nem beszél (közös nyelv azért van?), a másikba még nem vagyok szerelmes, de legalább tudna beszélgetni a szüleimmel.

Nem is értem, miért választanám a másodikat. Egy rakás kedves ember van, akivel közös az anyanyelvünk, de csak emiatt nem járok valakivel.

2020. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az Anna? Vagy Csenge?
2020. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én barátom holland, és mivel mindig is odáig voltam a kultúrájukért, nekem nem okozott problémát, sőt. Angolul és hollandul tudok, angolul pedig szinte mindenki tud a környezetemben, így a kommunikáció sose volt probléma.

A másodikban semmilyen vonzó nincs. Az kit érdekel, hogy ő is magyar? Őszintén, nálam előny is volt, hogy nem magyar, tekintve, hogy semmi pénzért nem mennék vissza Magyarországra.

2020. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kettes nekem nem kell.
2020. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell mindenáron szenvedélyes szerelem, viszont azért olyannal nem jönnék össze, akivel csak haverok vagyunk és nem érzek iránta többet. Mellette kb. annyi szól, hogy magyar és kedvelem, mint barátot, ami azért egy kapcsolathoz nagyon kevés. Az elsőnél meg nem biztos, hogy működne hosszú távon, de ha egyenlőre minden annyira jól passzolna, akkor inkább annak a kapcsolatnak adnék esélyt.
2020. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A vonzalmat választanám.
2020. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a külföldit választottam, őrült nagy szerelem volt és beleillett a baráti körömbe. Angolul mindenki beszélt valamennyire, nem volt probléma.
2020. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!