Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19 éves vagyok és össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dia123999 kérdése:

19 éves vagyok és össze szeretnék költözni a párommal de a szüleim hallani sem szeretnének erről. Miért?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet,hogy én 19 éves vagyok a párom 23 még egy évig tanulok a párom már dolgozik és én is dolgozom a suli mellett, páromnak saját lakása van.Soha nem voltam egyetlen szórakozóhelyen sem és ha szülinapra is mentem már nyolcra otthon kellett lennem.

A nagyszüleim neveltek még azt is meg akarják szabni, hogy mikor találkozzunk és meddig szülői felügyelet mellett.

Említettük nekik, hogy legalább hétvégén had legyünk együtt hát szó sem lehet rola. Arra a döntésre jutottunk,hogy hozzá költözök említettem itthon az volt rá a válasz hogy ha elmegyek soha többet nem jöhetek vissza és rendőrséggel fenyegetőznek.

18 elmúltam és ha rám hívnák a rendőröket haza vihetnek vagy nem foglalkoznak a dologgal



2020. aug. 3. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Család
Bonyolult
Szerelem
Szülő gyermek kapcsolat
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
A 18 évet betöltötted, azt csinálsz és oda költözöl, ahová akarsz. De ha a pároddal valaha is szakítotok és kidob a lakásából, akkor a családod ugyanígy nem köteles téged visszafogadni, ha most annyira megharagudnak rád. Ezt neked kell mérlegelni. Nyilván mindenben van kockázat.
2020. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Nagykorú vagy, nem fog vele foglalkozni a rendőrség. De hová fogsz menni, ha a pasid kidob? Ki leszel neki szolgáltatva, tehát könnyen cseberből vederbe kerülsz.
2020. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Több mint 4 éve vagyunk együtt és még az elején értettük de most,hogy lassan 20 évesen így állnak hozzám nem tudom megérteni
2020. aug. 3. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
4 év alatt kellett volna feszegetned a határokat, így ha elköltözöl kígyót-békát fognak rád mondani. A rendőrség nem csinál semmit, legfeljebb megkérdezik, hogy minden rendben van -e. Neked kell ismerni őket, hogy mennyire fognak megbékélni hosszú távon a helyzettel. Esetleg megpróbálhatod a hétvégi ott létet, hogy hogy reagálnak rá.
2020. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor ők a nagyszüleid? Ők hány évesen házasodtak össze?
2020. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen a nagyszüleim.

Nagyim 18 volt papám 32

2020. aug. 3. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ettől a mérgező családtól szerintem mindenképpen menekülj...
2020. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék a páromhoz. Régóta együtt vagytok, ők meg úgy kezelnek, mint egy óvodást, sajnos tudom, milyen az ilyen, én is ebben élek 23 évesen.

Nem értem, mire fel ez a nagy tiltás. Ha pénzben és minden másban meg tudjátok oldani, költözz. A rendőrök őket röhögik ki.

2020. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el a nagyidnak, hogy te is abban a korban vagy, mint hajdanán ő. Most már nem divat egyből házasodni, együtt akartok élni előtte. De nagyon szereted őket és kéred, hogy fogadják el a döntésedet. Felnőtt ember vagy.
2020. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!