Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha bejön a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bejön a szomszéd pasi? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos kicsit hosszú lesz, de köszönöm ha elolvassátok! Társasházban lakom egy kisvárosban. A pasi aki tetszik egész kicsi korom óta a szomszédunk, apummal szoktak is beszélni munka kapcsán, mert egy munkakörben dolgoznak (nem egy helyen de ez mellékes). Azt tudom, hogy mikor kicsi voltam élveztem, hogy idegesíthettem. Mindig hangoskodtam, szaladgáltam az ajtaja előtt! :D Mostanra ez megváltozott, elkezdtem vonzódni hozzá... A korombeli fiúk egyáltalán nem az eseteim. Szinte mind gyerek még. Nekem a magas, férfias pasik tetszenek, na ő pont ilyen. Teljesen egyedül él, mivel a szülei meghaltak, eddig kb 1-2 nővel láttam az évek alatt, de velük sem túl sokáig. Azt is tudom róla, hogy nehéz gyerekkora volt. Sok veszteség, sérelem érte, éhezett sokszor megverték és bántották (verbálisan is). Nem nagyon beszélget senkivel, és nem nagyon megy sehová, csak munka, bolt, és haza. Amikor beszélnek vele a szomszédok, egy-két szóval elintézi a dolgot, és megy is a dolgára. Apummal általában többet beszélnek, és arra gondoltam, hogy ez lehet egy megfelelő alkalom arra, hogy közeledjek felé. Egyszer próbáltam, amikor beszélt apummal. Le nem vettem róla a szemem, harapdáltam néha a szám, ő pedig néha néha rám pillantott, kapkodta a tekintetét, de kb semmi reakció. Egy másik alkalommal kifigyeltem mikor jött haza munkából, és véletlen épp pont akkor lett "sürgős dolgom"...:) Meglepett mert elég jót beszélgettünk, mosolygott is rám, volt hogy több másodpercig egymás szemébe néztünk. Mikor nagy ritkán összefutok vele mosolygok rá, ő pedig viszonozza. Ezek szerint én is tetszhetek neki? Magamról annyit, hogy csinos nőnek mondanak, rendszeresen sportolok, figyelek az egészségemre, nincs káros szenvedélyem, táncra járok, sok korombeli fiú udvarol nekem, de nekem nem az eseteim. Vannak tetoválásaim is, de a pasinak is! :D Lehetséges azért nem kezdeményez mert csúnyának tart? Hisz a szépség relatív... Ötleteket, tanácsokat várok.


19/l ő pedig 30/f



2020. aug. 5. 23:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
Valszeg félénk azért nem kezdeményez. Próbálj te , mert így nem fogtok előrébb jutni.
2020. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

Az apad a haverja baratja

Azert nem kezdemenyez mert nem tarja etikusnak meghuzni a haverja lanyat ...

Szoval ha pofara esel valszeg ez az oka.

En a helyedben nem probalkoznek apadnak sem esne jol hidd el 😕

2020. aug. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Az túlzás, hogy haverok lennének, maximum jobb a szomszédi viszonya apummal mint a többi szomszéddal. Igen szeretnék kezdeményezni, de hogyan? Facen nincs fent, és sajnos ritkán futok vele össze. Hirtelen amikor mégis, teljesen végem van, és mintha lefagynék... Kislányos zavar tör rám, nem tudok mit kitalálni hirtelen és csak mosolygok zavaromban :D Egyébként szüleim szerintem már tudják vagy legalábbis kezdik észrevenni, hogy tetszik nekem a pasi, de nem szólnak semmit... Mondjuk nem is érdekelne.:)
2020. aug. 6. 10:59
 4/27 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak arra megyek, hogy jól meghúzzon és kész...:) Életemben most először érzem azt, hogy végre egy pasi aki megtudott fogni, és kell nekem.
2020. aug. 6. 13:37
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
Én egy ilyen találkozásnál egyszerűen megpuszilnám, és bocsánatot kérnék a régi gyerekes viselkedésemért. Ha esetleg el is pirulsz, nem baj. Innentől nála a labda.
2020. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Huh ez jó ötlet, de nagyon zavarban leszek utána.:D
2020. aug. 6. 20:39
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem kezdeményez, mert a szomszédban lakik és sokkal fiatalabb vagy tőle. Ebben az országban 11 év korkülönbségtől nagyon sokan kibuknak, főleg a szülők. Ettől függetlenül, ebből lehet egy jó kapcsolat.
2020. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%

Párom és köztem 12 év a korkülönbség és nagyon jól megvagyunk. Szóval ezzel ne foglalkozz ki mit mond.


Én mivel szintén zavarban lennék, azt hiszem egy levéllel próbálkoznék. Leírnám egy levélben, hogy nagyon szimpatikusnak tartom és ha esetleg kölcsönös ez a szimpátia, akkor szívesen ismerkednék, van-e kedve eljönni egy kávéra vagy fagyira a városba. Viszont kicsit szégyenlős vagyok, ezért írtam levelet.

2020. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nos akkor valóban rám marad a kezdeményezés.:) Nem gondoltam volna, hogy visszahúzódó. A kor egyáltalán nem zavar, sőt imponál, hogy idősebb, tapasztaltabb.:) Ez a levél dolog is nagyon jó ötlet! Erre sem gondoltam, pedig tudom melyik a postaládája természetesen.:D
2020. aug. 8. 14:48
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Oké postaláda. De ha nagyon nyomi, akkor úgy fog tenni, mintha ő nem talált volna ott levelet. Ezért lenne jobb, ha személyesen adnád át.
2020. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!