Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt az a pillanat, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pillanat, amikor rádöbbentetek, hogy szerelmesek vagytok valakibe?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal fogalmam nem volt hogy mi az a szerelem, nem értettem mi van velem, és még magam előtt sem volt tiszta, hogy mi folyik bennem, aztán vallott a másik, és "fény gyúlt az éjszakában":D


Második plátói volt,és még kiforratlan (szóval nem tudom, hogy annak lehet-e nevezni már-de hogy az lett volna az tuti:D amikor rájöttem, hogy szerettem volna mellette lenni.

2020. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán az amikor rosszul esett, hogy nem beszélgetett velem és sírni lett volna kedvem amikor rossz történt köztünk.


F

2020. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

1+

Első alkalommal fogalmam nem volt hogy mi az a szerelem, nem értettem mi van velem, és még magam előtt sem volt tiszta, hogy mi folyik bennem, aztán vallott a másik, és "fény gyúlt az éjszakában":D


Mindezt a Szent István körút kellős közepén a legnagyobb forgalomban:D

2020. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy most sokan nem fognak hinni nekem, de akkor amikor maszturbáltam rá és még utána is rá gondoltam. Na onnantól már biztos voltam benne, ráadásul bűntudatom lett amiért nem vele szeretkeztem, hanem magamnak intéztem el. True story!
2020. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszakadt a kapcsolat, és meglepő módon hiányzott. Majd még mindig hiányzott, és még mindig és még mindig...és nem enyhült az érzés, hanem erősödött. Aztán még annyi idő elteltével is hiányzott, hogy az már "nem volt normális". Akkor már tudtam, ez valami szerelem közeli állapot, annak előszobája...és még most is várom, hogy jelentkezzen, hiába haragszok rá...ez meg már az elmebaj közeli állapot...
2020. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Egy képzésen az első nap meghallgattam a történetét, és egyből megtetszett a kisugárzása.
2020. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem, 18 velemeny van, meg is lepődtem, de láttam, h az első négy után valami párbeszéd van :D nem tudnátok priviben folytatni?😂
2020. aug. 8. 23:00
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Fú, én az elsőre alig emlékszem, nehéz felidézni... Arra emlékszem cska, hogy tagadtam a barátoknak azt, hogy szerelmes vagyok, aztán meg már szerelmes voltam, büszkén. Évekig jártunk. :D

Mostani párommal is ezerrel tagadtam elején, fú... Löktem el magamtól, pedig ostromolt. Aztán volt egy gyönyörű nap, olyan volt, mint valami szerelmes dal. Még szex nem volt, de ölelkeztünk, csókolóztunk órákig. És hát szerelmes voltam, már akkor tudtam.

2020. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kérlek, hagyjátok abba, nem ezért írtam ki a kérdést :(
2020. aug. 8. 23:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Mikor először rám nézett, éreztem valamit, amit még sosem.


Egyébként amikor aludni sem tudtam, mert folyamatosan csak az járt a fejemben, hogy pár óra múlva újra találkozunk, és mit kellene csinálni/miről kellene beszélgetni, és hogyan éreztethetném vele finoman, hogy szabad préda vagyok — szerencsére mára mondjuk már az övé.

2020. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!