Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha lenne két pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lenne két pasi akik szerelmesek belétek, mi alapján döntenétek? Inkább mindkettőt hagyjam?

Figyelt kérdés

Mindkettő kedves, aranyos, rendes segítő kész. Legyen a nevük Béla meg Pista.


Béla kb 30 perces útra lakik tőlem kocsival, jön segít mindenben, nem erőltet semmit viszont én nem érzem még azt a pluszt, hogy vele akarok lenni, elég sokat vagyunk együtt, mert " hátha kialakul" alapon. Fog nála ez az érzés jönni? Szerintem már kellett volna érezzem.


Pista 600 km-el odébb van külföldön dolgozik sose találkoztunk csak telón beszélünk esténként.

Megyek ki hozzá pár napra állja az utam stb, ígérete szerint ha azt mondom legyünk kapcsolatban akkor azon lesz, hogy haza jön. Egyszer már mondtam neki hagyjuk, mert úgyis halott így ez a dolog 4 napig nem beszéltünk, sokat gondoltam rá és rá írtam, hogy hiányzik stb. Ezután döntöttem úgy, hogy kimegyek hozzá.



2020. aug. 9. 06:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem is jön az érzés Béla iránt, amíg nem a kapcsolatba teszed az energiát, hanem csak talonban tartod, hátha találsz jobbat is.

A 600 nm-es pasit hagyd a francba, nem is értem, mit akarsz valakitől, akit nem is láttál. Ha első blikkre nem szimpatikus élőben, akkor mit csinálsz nála pár napig? Főleg pénz nélkül, kiszolgáltatva.

2020. aug. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem választanám.
2020. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nyílván lesz nálam is pénz. Azért annyi van bennem, hogy nem null forinttal indulok el. Jól keresek, nem azért állja az utam mert én nem tehetném meg hanem, mert ő a pasi.
2020. aug. 9. 07:02
 4/16 A kérdező kommentje:

Igazából májusban lett vége egy másfêl éves kapcsolatomnak. Beszélgettem júniusban egy sráccal látatlanban nagyon bele zúgtam 3 hétig beszélgettünk, sikerült találkozni imádtam élőben is,de neki én nem tetszettem, apukám pont akkor halt meg és aznap volt a szülinapom is.


Szerintem lelkileg kicsit sok volt nekem és ezért sem tudok mit kezdeni azzal, hogy valaki/ valakik érdeklődnek.

2020. aug. 9. 07:06
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha se Pista, se te nem terveztek egymáshoz közelebbi életet 2 éven belül és még csak kialakulóban van a kapcsolat, akkor ezt a kapcsolati lehetőséget kizárnám.

Persze ha távkapcsolatra vágysz akkor ezt választanám.:)

2020. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vágyok távkapcsolatra, pont ezért rossz. De ő haza jönne miattam. Most azért mennék én, mert túlórázott, hogy 2 nap szabit kitudjon venni csak karira jön már haza rendes szabival.
2020. aug. 9. 07:33
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A válaszom: B, mint Béla.
2020. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. aug. 9. 08:08
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mit mondunk, azt fogod választani, amelyik jobban néz ki.
2020. aug. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De mit mondasz Bélának, amíg a Pistánál leszel?
2020. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!