Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi nem akar tőled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem akar tőled semmit már, mert szakitottatok, de azt mondja fontos vagy?

Figyelt kérdés
Ez szerintem nem igaz. Ha fontos lennék, nem szakítana. Barátok nem leszünk, mégis, akkor mire ez a fontos műsor...ez a szó nem ezt jelenti...szakít,majd nem beszélünk, neki más nője lesz...de ja elhiszem, hogy fontos vagyok.
2020. aug. 10. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen nesze semmi ,fogd meg jól...
2020. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Attól, hogy a másikkal már nem tudsz, vagy akarsz együtt tervezni még lehet fontos a számodra. Hiszen sokáig az életed része volt és egy erős kapocs alakult ki.

Ha az ember nem haraggal válik el, akkor ez egy teljesen logikus érzés.

2020. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ebben nem hiszek. Az nem fontosság, hogy kidobsz valakit, és várod hogy végre mással legyel. Nem beszéltek utána semmit, ez aztán marha fontos....ha nem tartjátok a kapcsolatot.
2020. aug. 10. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez csak a szokásos bla bla bla.


Lépj túl rajta,

2020. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!