Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a jó megoldás ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás ebben az elég összetett helyzetben?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már egy pár éve a párommal. Nagy tervei voltak mindig is és én ezekben támogattam mindig, mellette álltam akkor is mikor igen nehéz volt nekem is de biztattam hogy csinálja ha ettől boldog lesz.


Most viszont olyan helyzet állt elő hogy ahol élünk én ott teljesen boldogtalan vagyok. Kezdem önmagam tényleg elveszíteni.


Jelenleg sajnos munkám sincs és megvisel az egész. Karrier, a siker az egzisztencia hiánya tönkre tesz. Szeretném építeni a karrierem de itt nem megy. Állandóan falakba ütközöm. Úgy érzem kezdem elveszíteni önmagam és a tartalékomat is kezdem felelni teljesen. Lelkileg belebetegszem.


Megoldás lenne ha hazaköltöznék mert a végzettségemmel otthon jó munkám lenne. Látom hiány van ezen a területen. De akkor mi lesz a kapcsolattal. Persze hazajárna minden hétvégén.


Csak most nekem lenne szükségem arra hogy ő támogasson engem mert igen nehéz helyzetben vagyok lelkileg és mindenhogyan. Attól félek ha tovább húzódik ez az egész akkor kiégek és depressziós leszek.


Ti mit tennétek? Hogy lehet ezt megoldani? Mit lehetne kitalálni még?(Nyilván leülök vele beszélni erről csak kíváncsi vagyok más véleményére is.)


2020. aug. 12. 06:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Pontosan azt kell tenned, amit a legvégén írtál! Beszéljétek meg!

Elég levés az információ..Párod mit dolgozik? Mekkora a távolság a jelenlegi lakhelyed és az otthonod között? Esetleg a kettő közé költözni?

2020. aug. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!