Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csábítsam el újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el újra?

Figyelt kérdés

Párommal pár hete szakítottunk, mert elég sok volt a veszekedés és emiatt úgy érezte nem illünk össze. Én ez az idő alatt rengeteget gondolkoztam és változtam. Rájöttem a hibákra és sikerült is javítanom rajtuk. Nagyon szeretem őt és úgy érzem lenne esélyünk egy sokkal jobb kapcsolatra. Viszont ő nagyon makacs és nem hisz a változásban. Barát akar maradni, mert teljesen elveszíteni ő sem szeretne, viszont én bizonyítani akarok. Hogyan tudnám ezt megoldani úgy, hogy ne legyek túl nyomulós és hogy sikerrel is járjak? Mennyi idő kell ehhez?


Értelmes válaszokat köszönöm! 19/l



2020. aug. 12. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Jó érzés olvasni egy olyan kérdést, ahol végre a nő akar megfelelni a férfinak. 😂
2020. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

*Párommal pár hete szakítottunk, mert elég sok volt a veszekedés és emiatt úgy érezte nem illünk össze. Én ez az idő alatt rengeteget gondolkoztam és változtam.


Pár hét alatt te akkorát változtál amekkorát évek alatt nem tudtál:D

Most kit akarsz ennyire megvezetni magadat, vagy másokat?:D Magadat lehet, másokat nem.

2020. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
2+ Gondolkodj reálisan-szerintem ezt te sem gondolod komolyan. Pár hét alatt, hogy tudna egy ember úgy változni, hogy ...?
2020. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
1 Esélytelen, hogy egy nő változzon:D mondom nőként:D Szerintem a pasiknál is így van, javíts ki ha nem igaz:D
2020. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy új ember lettem, mert természetesen ez lehetetlen főleg ennyi idő alatt. De a szakításunk ráébresztett jópár dologra, amit már feleslegesnek tartok. Ha nem is változtam nagyon máshogy cselekednék bizonyos szituációkban.
2020. aug. 12. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Miben, hogy cselekednél kérdező?
2020. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint akkor makacs bekulesi ügyben a pasi, ha már van új csaj a láthatáron :(
2020. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezeket, amiket itt leírtál, annyival finomítva, hitelesebbé téve, hogy pár hét alatt rájöttél dolgokra, és ezek következtében képesnek érzed magad, hogy változz, mert változni akarsz, hogy vele lehess. És ne azonnali választ várj. Szerintem kb. ennyit tehetsz. Ha végül nemet mond (pár nap, esetleg egy-két hét után), de főleg ha nem is reagál, akkor valószínűleg van már valakije a láthatáron. Nem baj, a következő sráccal ennyivel okosabb leszel.
2020. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Nem kellesz neki. Ha kellenél, már ott toporogna az ajtód előtt mindenféle könyörgés nélkül.
2020. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez a hajó elment, kérdező. De nem volt hiábavaló, mert lám, tanultál a hibáidból. Kamatoztasd ezt a tudást majd az új kapcsolatodban. Ez a dolgok rendje. Így válunk egyre jobb emberré, egyre szerethetőbb partnerré.
2020. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!