Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt, hogy féltetek amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy féltetek amikor a párotok új munkahelyen kezdett, hogy mi van ha beleszeret ott valakibe?

Figyelt kérdés
Sok új ember stb.. :/ Nincs probléma a kapcsolatunkkal,bízom is benne , csak akaratlanul is eszembe jut ez és nem tudom hogy tereljem el a gondolataimat.

2020. aug. 12. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez emberfüggő. Akinél éreztem bizonytalanságot, meg láttam rajta, hogy milyen és megtudna csalni, mert nem veti meg a csinos nőket, akkor felmerült bennem ilyen félelem érzet. Nem is vagyunk már együtt, jók voltak a megérzéseim.

Ellenben jártam már olyan pasival, aki teljesen más volt. Nem voltam féltékeny soha, mert tudtam hogy nem kell neki más.

2020. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Én olyan vagyok, mint Te. Féltékeny típus...
2020. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akit vinni lehet, azt vigyék, de gyorsan:D
2020. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Pedig olyan a párom, mint a akit a 2-es válaszoló leírt másoddikként. Tehát megbízható, meg szeret stb.


3-as kommentelő: én is az vagyok, de inkább ilyenektől félek. Tehát pl telefonjába beleolvasni eszembe nem jutna, vagy ha néha haverokkal mennek sörözni sincs semmi probléma ebből, nem akadok ki ilyeneken(sosem csináltam senkivel ezt), vagy ha chaten ír vissza ismerősnek azt előttem csinálja , tudom, hogy nincs miért aggódnom (csak maradjon is így). Magamra haragszom hogy miért vagyok ilyen idióta igazából. És nem tudom hogy ne aggódjak ezen:/

2020. aug. 13. 00:28
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es hát egyébként jó hozzáállás, teljesen jogos😄
2020. aug. 13. 00:28
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez beteges.. Ha valaki ettől fél, akkor mi lesz majd, ha a párja társaságba akar menni, netán bulizni? Mindent megvonnál tőle, nehogy véletlenül új emberekkel kerüljön kapcsolatba?
2020. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sosem szólok bele, hogy hova akar menni stb
2020. aug. 13. 07:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tudom mennyit érek, és azt is, hogy nem hülye, hogy eldobja azt amit tőlem kap.
2020. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem. Egyrészt tudom, hogy atomstabil a kapcsolatunk. Másrészt van önbizalmam. Harmadrészt, aki menni akar, az menjen. Attól, ha féltékenykedek, nem lesz semmivel sem jobb, csak magamat emésztem. Aki menni akar, az úgyis megy, csak annyi ráhatásom van, hogy dolgozom a kapcsolaton.
2020. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!