Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok neki a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok neki a tökéletes mindenben, de sosem járna velem?

Figyelt kérdés

Ez akkor most milyen zóna?

Ma bevallottam a legjobb barátomnak, hogy szeretem.

Erre elmondta mennyire szeret, mindenben én vagyok a legjobb, külsőre az ideálja, belsőre is, de sose járna velem...

Tovább nem akarja kifejteni, de azt mondja maradjunk barátok.

Így nem tudom mit kezdjek, mert égni fogok mikor legközelebb találkozunk, mert írásban nagyon nyugodtnak hangzom természetesen.

Mit kéne tennem? Vagy esetleg mire gondolhat?

Köszi, ha értelmes válaszokat adtok nekem!



2020. aug. 14. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Játszam el, hogy semmi se történt.
Nyaggassam amíg el nem mondja, mi van most?
Kopjak le róla örökre.
Zoknibábozzak tovább magamban...
27 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Keresztény az illető férfi? Mert az mindent megmagyarázna.
2020. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelműen barátzóna. Nekem is van olyan lány barátom aki külsőre és belsőre is bejön mégsem lennék képes máshogy viszonyulni hozzá, ha most bevallaná, hogy többet érez.
2020. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg ezek után hamarosan vége lesz a barátságotoknak.

Általában ez a fiú-lány barátságok vége, az egyik elkezd többet érezni, aztán viszlát.

2020. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

1+ Vannak ilyen csodabogarak nőkben is és férfiakban is. Még akkor is ha minden milliókat tenne le fogadásból, hogy nem tud valaki megállni. És mégis.

Az ilyen embereket tiszteld-de mint partner/ szex stb. ők nincsenek a világ számára. Barát, haver segítség lehet-de más nem.

2020. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem keresztény.

Én ezt elfogadom ha nem tekint többnek, csak nem értettem a szöveget arról, hogy tökéletes lennék neki... Mintha feldobná a labdát, aztán a pofámba csapná, hogy járhatnánk, de amúgy mégse. Elég lett volna megmondania, hogy nem érez irántam semmit, és ennyiben maradunk...

2020. aug. 14. 18:54
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne feszegesd a témát. Lehet, hogy túl tökéletesnek lát, és ez félelmetes neki, vagy szexuálisan nem vonzódik hozzád
2020. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Ne elemezgesd, csak magyarázkodott, a lényeg ugyanaz.
2020. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan tényleg ennyire naivak vagytok? Túl tökéletes? Ha az lenne járna vele! Ezt csak azért mondta mert barátként szeret és nem akart megbántani de valójában mint nő nem jössz be neki. Ez az igazság nem kell itt áltatni, hogy túl tökéletes...
2020. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
5 Figyelj, ahelyett hogy dühöngsz inkább gondold végig. Ok nélkül sosincs okozat:) Akkor lehet, hogy házas vagy egyéb. Foglalt. Egy nő sose kezdeményezzen-szerintem.
2020. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
A 6-os nem beszél rosszul:)
2020. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!