Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek abban, hogy a sors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy a sors összehoz titeket egy bizonyos illetővel még a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy társkeresőn ismerkedtem meg, majd pár hetes beszélgetés után sor került az első randira. Nagyon jól éreztem magam vele, úgy éreztem, hogy mi összetartozunk. Soha senkivel nem voltam még így. A lány egyébként 5 évvel idősebb nálam.

A randevú után még nagyon sokat beszélgettünk, de közölte, hogy neki korai lenne egy kapcsolat, mert nemrég csalta még a volt barátja. Akkor én mondtam neki, b hogy lehetünk csak barátok. Egy idő után viszont éreztem azt, hogy már nem annyira érdeklődik irántam, kevesebbet ír, holott az elején folyamatosan ő írt. Majd a végén mondta, hogy nem tudja, hogy barátnak akarna-e engem, mert szerinte nem illünk össze. Ő egy elég bulizós típus, én meg egy nyugisabb ember vagyok, és nem mentem el vele egy buliba. Szerintem ez egyáltalán nem kizáró ok, de végül véget vetettünk a beszelgetesnek, békében váltunk el.

Bármit megtennék ezért a lányért, meg várni is képes lettem volna érte. Úgy érzem, ha később találkoztunk volna, akkor lett volna eselyem.

Hisztek abban, hogy a sors meg összehozhat vele?

Tudtok személyes tapasztalatokat mondani, hasonló szituációról?


20/F



2020. aug. 15. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen van, az két dolog miatt lehet.

1. Az egyik illető még nem tanulta meg azt, amit még kellett volna, például hogy az az ember nem hozzá való, és nem fog megváltozni, ő viszont másodjára vagy sokadjára is elhiszi, hogy márpedig most igen. A vége viszont ilyenkor általában újra szakítás lesz.

2. Az egyik vagy inkább mindkettő életében történtek kisebb-nagyobb változások, ezért már másképp állnakazokhoz a dolgokhoz, amik konfliktusforrások voltak. Ebben az esetben működhet.

2020. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Elsőre túlságosan idealizálod.

Ha nemrég csalta meg a volt barátja,

akkor a nála 5 évvel fiatalabb fiúval

kétszeresen is tart attól, hogy ez

ismét könnyen megeshet.


Amúgy, nem mindig magyarázható meg, hogy a virtuális

beszélgetés után, a személyes találkozás miért nem

lelkesíti az egyik felet. Lehet, nem is tudja megfogalmazni,

hogy miért távolodik el.

Bármi lehet. Ugye, fényképen nem mutatkozik meg az

ember teljes valója. A tekintete, a beszédstílusa,

az artikulációja, a hangszíne, hogy a szemembe néz -e,

vagy kerüli-e a tekintetemet. Hogy hogyan öltözködik,

hogy megfelelően ápolt-e.

Én ismerkedtem virtuálisan, de megesett, hogy

a barátaim nagyon dicsértek valakit, aztán, amikor

összefutottunk egy társaságban, az illető rágta a körmét,

néha szipogott egyet, poros volt a cipője és sárga a foga.

Helyes srác volt, értelmes és művelt, de az összes együttható

taszított.

2020. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismered személyesen? találkoztál már vele net-en kívül?
2020. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#1

Kicsit ertelmetlennek érzem ezt a választ.


#2

Azért volt nekem furcsa, mert találkozás után mondta nekem, hogy tetszek neki. Meg ő folyamatosan kérdezgette, hogy nekem tetszik-e ő.

És a találkozás után is még ő írt rám nagyon sok ideig, utána is még sokáig tartalmában beszéltünk, csak egyszer csak megváltozott valami.

2020. aug. 15. 14:27
 5/11 A kérdező kommentje:
*tartalmasan
2020. aug. 15. 14:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fogtad meg értelmileg, ennyi. Ezt vagy elfogadod, vagy továbbra is becsapod magad.
2020. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Hisztek abban, hogy a sors összehoz titeket egy bizonyos illetővel még a későbbiekben?"


Nem hiszek ilyenekben. Akkor történik valami, ha teszünk érte. Ez egy zeneszámban is gagyin hangzana nem hogy az életben.

2020. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pedig pont, hogy úgy érzem, hogy megfogtam. Csak ahogy a második is írta, szerintem is fel attól, hogy újra elhagyják, ezért inkább átkapcsolt egx védekező üzemmódba
2020. aug. 15. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig is hittem ebben, de még egyszer sem lett úgy.
2020. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen hiszek benne, hogy Andi egyszer az enyém lesz.

F23

2020. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!