Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne a páromnak LEGO ajándékba, vagy gyerekes?

Figyelt kérdés

Amikor bemegyünk a plázába, minden alkalommal mondja, hogy nézzünk be a LEGO boltba, és csomót elvan azzal, hogy nézegeti őket, különösen a Harry Potter legókat, mert a filmeknek is nagy rajongója.

Ezért jutott eszembe, hogy nézhetnék valamilyen szettet, szerintem egyébként tök jól mutatna, meg amúgy is ismerek olyanokat is, akik pl. Batman figurákat gyűjtenek, és ugyanúgy már huszonévesek.


De nem tudom, örülne-e neki, és nyilván nem kérdezhetem meg.

Ti mit gondoltok?


2020. aug. 16. 18:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2020. aug. 16. 18:30
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szuper ötlet. Én nőként ölni tudnék egy nagy, Ninjago legonak, a pagodának. Annyira ott van....de sajnos a gyerek nem szereti, így még csak neki sem tudom megvenni álcából... :-(
2020. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jo, ha szereti az ilyesmit. Mi is nezegetjuk oket, de a felnotteknek valo komolyan olyan dragak, nem vennem meg csak ugy hetkoznapra, de ajandekba siman. Mondjuk egyedul az tartana vissza, hogy diszkent nem akarnam kiallitva latni a lakasban, szoval maximum akkor kap ilyet a parom, ha lesz kulon hobbiszobaja😂 Nekem csak addig tetszene, amig rakjuk ossze.
2020. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Uhh én felnőtt férfiként örülnék egy lego technic-nek, mondjuk azoknak elég borsos az áruk. :D
2020. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet,én is szoktam venni a gyereknek,meg magamnak is.
2020. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet. Simán veszek magamnak is. Még soha nem szólt érte senki. 45/f 184 cm, 110 kg. :)
2020. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek legózni sokar legózok a gyerekeimmel. Szerintem felnőttnek is jó ajándék...
2020. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám ha star wars legókat kapnék 36n
2020. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet
2020. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak felnőtt gyerekek, de szerintem ez így a helyes. Legalább megmutatja, mit szeretne, így könnyebb az ajándékvásárlás, szóval igen, jó ötlet.
2020. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!