Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik közöttünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik közöttünk?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki szerelmes belém már lassan egy éve. Azóta sokszor osszevesztunk mert az én helyzetem se volt fényes illetve felelősséggel voltam ra mert nagyon depressziós és öngyilkossági hajlamai vannak ezért sarokba szorítva éreztem magam sokáig. Azóta jobb lett a kapcsolatunk és kb egy hónapja elkezdett mindig többet akarni. Sokat talalkozunk ami általában azzal végződik hogy taperol, kiszivja a nyakam, olembe ül. Én nem akarom megbántani mert tudom ha leallitom megsértődik es szomorú lesz. Én néha élvezem de sokszor már sok. Közbe fiúkkal szoktam beszélgetni meg bulikba smarolgatni. Ha megtudná teljesen összetörne és öngyilkos lenne.

Ti mit gondoltok erről? Mindketten lányok vagyunk. (19,21)



2020. aug. 18. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha elutasítanád és öngyilkos lenne, nem a te felelősséged lenne.
2020. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
E így baromira nem korrekt. Sürgősen tisztázd vele, hogy te nem vagy leszbi, ne várjon rád. Ne izgasson, ha öngyilkossággal fenyegetőzik is, ne hagyd magad zsarolni.
2020. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!