Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik barátom szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátom szerelmes lehetett belém?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban voltam egy sráccal. Új baráti körünk lett, amiben benne volt egy csaj. Ez a csaj beköpte nekem a srácot, rosszindulatúnak állította be. Ezután a srác meg én összevesztünk. A srác azóta azt mondja, hogy a csaj, aki őt nekem beköpte, szerelmes belé.


Ezt azért mondhatja, mert azt hiszi, h a lány azért ugrasztott minket össze hogy én letűnjek a térképről és a csajnak legyen esélyea srácnál? Vagy miért gondolhatja a srác hogy a csaj szerelmes belé?



19/L



2020. aug. 19. 08:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként az összeveszés óta óta a csajt hibáztatja
2020. aug. 19. 08:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Bekavart a csaj. A sráccal tisztázzátok a dolgokat. Kérdezd meg tőle mit szeretne, neked is tudnod kell te mit szeretnél. Ismerd meg jobban a srácot. Egyből tudni fogod a másik csaj hazudott róla vagy nem.
2020. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátodnak igaza van mert te is biztos meg érzed ha valaki flörtöl veled szemezik vagy nem barátként viselkedik hanem úgy mint 1 nő azzal a pasival aki tetszik neki.Ne hagyd, hogy más közétek álljon.
2020. aug. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!