Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam 2 napja a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam 2 napja a barátommal mert azt éreztem,hogy nem kell nekem. Csak most jöttem rá,hogy mennyire szeretem és kell nekem Ő! Szerintetek ha összejövök vele megint az jó döntés? (Minden rendben volt köztünk)

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%

Ó igen aztán összejössz vele újra, és 2 nap után rájössz, hogy mégsem kell! :)


Szerintem hagyd békén szerencsétlent!

2020. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendbe lett volna közöttetek akkor nem szakítottatok volna.
2020. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Olyan nincs, hogy "csak úgy" szakít az ember. Valamiért nem érezted magad jól a kapcsolatban. Ez a valami tuti, hogy ma is fenn áll. Így semmi értelme nem lenne visszatáncolni.
2020. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Ez valami ostoba tini bugyiproblémás kamukérdése?!

Ha szakítottál vele hagyd békén.

Had találjon jobbat.

Pfff....

2020. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Hülye pitsa vagy. Hagyd békén a csávót szerintem.
2020. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Elküldenélek a p1csába kb.
2020. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd szerintem. Mindennek oka van. Várj vele legalább egy hónapot vagy többet, és ha utána is hiányzik akkor talán. De lehet, hogy addigra mindketten kerestek mást. Gondolom fiatalok vagytok, nem lesz gond.
2020. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

A kérdés kapcsán tudni kell, hogy a nők az érzéseik, megérzéseik mentén élnek és ítélnek. Ezért fordul elő gyakran, hogy a gondolati síkon hozott döntéseiket felülírja az érzelem. Mindazonáltal a pasiknak ez rendkívül taszító és nehezen emészthető, és amíg nem tudják elfogadni a nő ilyetén viselkedésmintáit, amíg nem értik meg a két nem közötti óriási különbséget, örök vízválasztó lesz köztrük ez a pont.

Amúgy 7-es okejtésével értek egyet.

2020. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem várj még. Ha tudtál vele szakítani, akkor lehet, hogy az érzelmeid még sem annyira erősek, mint most gondolod. Talán csak az hiányzik, hogy törődjön veled valaki. Csak akkor keresd fel, ha 100%ig biztos vagy az újrakezdésben.
2020. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Megpròbaltad levegönek nèzni de ràjöttél hogy levegö nélkül nem tudsz èlni?
2022. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!