Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is érzett már hasonlót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már hasonlót?

Figyelt kérdés
Volt egy 1 éves kapcsolatom, ahol tapasztalat hiányában rávetítettem a másikra, amit szerettem volna. Tehát magyarul nem is a páromba voltam szerelmes, hanem a nem létező "ikertestvérébe", akit tökéletesnek láttam, pedig közben elég csúnya lelki sérüléseket okozott nekem, és ki is jelentette, hogy már csak "arra" kellek neki. Ezek után továbbléptem, nem tartom vele a kapcsolatot, viszont az emléke úgy van bennem kB., mint a legtöbb embernek az első szerelem, vagyis hogy milyen szép volt a rózsaszín köd, de hogy maga az ember valójában milyen volt, arról a nem túl szép részéről szinte semmi nem ugrik be elsőre magától. Másnál is volt már ilyen?

2020. aug. 20. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

*ahol tapasztalat hiányában rávetítettem a másikra, amit szerettem volna.*


Kimondta neked ezt az ostobaságot? El ne hidd.


Valaki manipulálta az emlékeidet? Természetgyógyásznál jártál?

2020. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Én is jártam így, szerintem elsőre az elsöprő többség így jár, "kis hülye zöldfülűként" könnyű is ebbe a hibába esni.
2020. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
1+Vagy más ezoterikus egyednél? vagy ilyen ember van a közvetlen környezetedben-mint "barát"?
2020. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
A 2-es kamuzik.
2020. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

4.


Hidd ezt, ha szeretnéd, én jobban tudom a saját élettörténetem :)

2020. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

5 Ne beszélj mellé, és nekem felesleges ezt előadnod, mikor tisztán látszik, hogy módosítva vannak az emlékei, és be van csapva az illető.Az adott személy meg akivel megélte a dolgokat az elméjéből szinte ki van emelve holmi "ikertestvérnek" van beállítva.


Ne nézzük egymást ennyire madárnak.

2020. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, voltál hipnotizálva? volt ilyen "önjelölt" pszichológusod?
2020. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

6.


Jó, persze ennyire nem vagyok psycho, mint a kérdező, de a dolog ALAPJA teljesen ismerős. Csak nem megyek bele ennyire, mert nem vagyok őrült - még. Vagy nem ilyen módon. Szerencsére!

2020. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dizelesgozgep ***** válasza:
1-es! A drog rossz! értem? :)
2020. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dizelesgozgep ***** válasza:

Egyébként abszolút van ilyen.

Lehet nár az elejétől nem is ő tetszett, csak nagyon vágytál rá hogy tetszen valaki.

Magába az érzésbe voltál szerelmes késöbb.

Nem nagyon rudsz mit csinálni, ez egy illúzió ne kergesd.

2020. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!